anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy z defektem - odłącza od produktu i blokuje

logario_ig
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Coś chyba jest nie tak z parametrem Stan - Nowy z defektem. Oferty są odłączane od produktu, po jakimś czasie automatycznie zakańczane i ostatecznie blokowane, tak że nie można ich wystawić ponownie.

Np. oferta nr 15246196296, produkt: 2ab73774-e0d1-4a46-b2e9-bd05fcfb7d1d.

Wystawiliśmy, ale po jakimś czasie oferta została odłączona od produktu. Połączyliśmy z powrotem i znowu została odłączona. Eksperymentalnie zmieniliśmy stan na "nowy" i wtedy produkt się trzymał oferty, ale gdy tylko wróciliśmy do "nowy z defektem" po jakimś czasie oferta znowu została odłączona od produktu. Teraz została automatycznie zakończona bo nie miała produktu. I na dodatek zablokowana z informacją, żeby wybrać inny produkt bo nie pasuje do tego, do którego pasuje.

Nie mogę wystawić nowej oferty z produktem bo znowu będzie to samo, a nie można wystawić oferty bez produktu bo w tej kategorii nie ma takiej opcji.

Naprawcie to proszę i umożliwcie wznowienie tej oferty z tym produktem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig skonsultuję z zespołem, dlaczego tak się dzieje i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig wyjaśniłam już wszystko i kwestia parametru "stan" nie ma tutaj większego znaczenia. Twoje oferty są automatycznie zamykane przez nasz automat, ponieważ w kat. Kultura i Rozrywka, nie identyfikujemy produktów po zdjęciu, a po tytułach i kodach EAN.

W przypadku tego konkretnego produktu jego nazwa w katalogu brzmi "Bigjigs Toys Solitaire", a tytuł Twojej oferty "SAMOTNIK gra logiczna plansza drewno SZKLANE KULKI - OUTLET". Dlatego najłatwiejszym rozwiązaniem będzie zmiana tytułu oferty tak by była bardziej podobna do tytułu produktu. Zwróć tylko uwagę by znalazły się dokładnie w niej słowa "Bigjigs Toys Solitaire", ponieważ są to wartości identyfikujące ten przedmiot. Jeśli zmienisz ten tytuł, a oferta dalej będzie dalej zamykana, daj proszę mi tutaj znać. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów