anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oczekujące środki..

MAMY ROZWIĄZANIE!
WojciechB
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dzień dobry! 

W zakładce oczekujące środki mam 300zł z terminem odblokowania ok 20.01.2024 (jeden zakup z 27.01 i drugi dzisiaj) Kliknąłem w opis oczekujących środków i nie spełniam żadnego z kryteriów: 

Opóźnianie wypłat dotyczy trzech grup sprzedających na kontach zwykłych i firmowych, którzy:

-dla danej transakcji mają prognozowany czas dostawy dłuższy niż 10 dni kalendarzowych, ale nie dotyczy to:

-kategorii Meble i podkategorii Meble w ramach kategorii Pokój dziecięcy
ofert wystawionych w przedsprzedaży
przesłali zgłoszenie i uzyskali możliwość sprzedaży w kategoriach zamkniętych Produkty inwestycyjne oraz Złote monety kolekcjonerskie

-sprzedają spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 

Czy Allegro zakłada sobie lokaty miesięczne moim kosztem? Nie mam w żadnej aukcji wysyłki 10 dniowej, wysyłam na bieżąco. Mam ustawione automatyczne pobieranie prowizji ściągacie sobie wszystko od razu.  Proszę o nie blokowanie i odblokowanie moich pieniędzy albo chociaż wytłumaczenie co jest tego powodem?Dziękuję. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. Skonsultuję to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

@w_kiwi 
0cddc5e0-a4e9-11ee-9bd7-93cfdfc825a7

oraz

73f177b0-a63b-11ee-813e-89d09a7e95a6

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB Jak sam napisałeś, opóźnianie wypłat dotyczy trzech grup sprzedających na kontach zwykłych i firmowych, którzy:

dla danej transakcji mają prognozowany czas dostawy dłuższy niż 10 dni kalendarzowych. 

W zamówieniach 0cddc5e0-a4e9-11ee-9bd7-93cfdfc825a7 i 73f177b0-a63b-11ee-813e-89d09a7e95a6 jest oferta z deklaracją wysyłki 21 dni roboczych (https://allegro.pl/oferta/listwa-zebata-lukowa-11x11x1-lego-technic-24121-6322255-13817544120). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

Ok, dziękuję za rozwiązanie. Mój błąd, zostało parę aukcji po wakacjach z przedłużonym czasem wysyłki, przeoczenie.

oznacz moderatorów