anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 17 lutego nie otrzymuje żadnych powiadomień od Allegro na e-mail.

vic2002
#1 Nowicjusz#

Witam.

Ostatnie wiadomości na 4 różnych kontach mam 16 lutego przed północą.

Później nic.

Również sam do siebie wysłałem wiadomość testową i do mnie jako do kupującego dotarła (skrzynka na wp.pl)

A do mojego konta jako (sprzedawcy) nie dotarła. Skrzynki mam na serwerze iq.pl

 

Proszę o podpowiedź co może być przyczyną takiej sytuacji.

Oprócz wiadomości od klientów, nie otrzymuję od Allegro również żadnych innych wiadomości np. informacji o wystawionym komentarzu itp.

 

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Client:44052296
#21 Demiurg#

@vic2002 na samym allegro dostajesz powiadomienia o wiadomościach od kupujących czy ani na allegro ani na skrzynkę pocztową? Zwykle e-maile dochodzą na twoją skrzynkę?

oznacz moderatorów

vic2002
#1 Nowicjusz#

Na allegro w Centrum wiadomości wszystko mam. Na mailu już nie.

Zwykłe wiadomości bez problemu docierają na skrzynkę.

Ponadto dla testu zmieniłem skrzynkę na Allegro na taką którą założyłem szybko na o2.pl i wiadomości działają.

Swoje skrzynki mam na IQ.pl - też jestem z nimi w kontakcie ale na razie nie widzą u siebie żadnego problemu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@vic2002  A tu masz wszystko dobrze odznaczone: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

oznacz moderatorów

vic2002
#1 Nowicjusz#

Tak, to jedna z pierwszych rzeczy jakie sprawdziłem.

Dostałem teraz informację od swojego dostawcy poczty że serwery pocztowe Allegro wpadły na wiarygodną black listę (tzw. źródła potencjalnego SPAMU) instytucji SORBS. Celem rozwiązania zaistniałej sytuacji, zalecamy, aby administracja serwerów pocztowych nadawcy wiadomości, skontaktowała się z wyżej wspomnianą instytucją, celem wykonania delistingu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vic2002 sprawdź proszę czy na Twojej skrzynce wiadomości od nas nie są oznaczone jako SPAM. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

IzMarAn
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

U mnie oprócz powiadomień o sprzedaży brak również powiadomień z centrum wiadomości. Nie przychodzi e mail z centrum ani powiadomienie w aplikacji.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#

Od 17 lutego 2024 jest problem i nie dostajemy powiadomień mail o złożonych zamówieniach.
Ktoś jeszcze ma taki problem?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#
oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Mam to samo. Ostatni mail z piątku. Skrzynka na IQ.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @IzMarAn a czy nie są one oznaczone jako SPAM? Wygląda na to, że wiadomości są blokowane na Twoje skrzynce e-mailowej, ponieważ od nas wychodzą, a odbijają się z komunikat dot. spamu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

IzMarAn
#8 Zapaleniec#

Jedyne powiadomienie jakie przychodzi to 'Nowa wpłata od kupującego' i nie jest oznaczona jako spam. W folderze spam nie ma powiadomień od Allegro.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

IzMarAn
#8 Zapaleniec#

Jak pisałam wcześniej również brak powiadomień z centrum wiadomości w aplikacji.

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Macie problem po swojej stronie

Info powyżej:
@vic2002  Twoje info do Allegro
"Dostałem teraz informację od swojego dostawcy poczty że serwery pocztowe Allegro wpadły na wiarygodną black listę (tzw. źródła potencjalnego SPAMU) instytucji SORBS."

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vic2002 @karmaipasza_pl @IzMarAn zgłoszę to do Działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów