anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odmowa sprzedaży

andi5321
#7 Wielbiciel#

Dlaczego sprzedający "trzy ziarna" po opublikowaniu przeze mnie negatywnej opinii o sprzedanym mi towarze nie chce mi sprzedawać oferowanych artykułów. Opinia była prawdziwa, artykuł był miernej jakości (chodziło o drobne pestki dyni, nie sądziłem że ich wielkość może być porównywalna z pestkami słonecznika (dosłownie).

Po udzieleniu tej opinii, sprzedający nalegał abym zmienił opinię. Nie zrobiłem tego, bo opisałem prawdę.

A sprzedający, nie uprzedzając mnie o tym, uniemożliwił mi zakupy w swoim sklepie.

Czy mógł tak postąpić? Czy Jego oferta handlowa mnie nie dotyczy?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

Nie mógł, dodał Cie na "Moi nieaktywni kupujący", możesz kupić z innego konta. Ja osobiści kupił bym u innego.

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

I tak robię, po zorientowaniu się, że ponownie trafiłem na tego nieszczęśnika, to już go omijam, jest tutaj wielu innych godnych uwagi sprzedających.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

A dlaczego chcesz kupować nadal u tego sprzedawcy? Ja bym odpuścił po pierwszej niesatysfakcjonującej transakcji...

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@andi5321 to jest bardzo dobry sprzedawca który dba o swoich klientów.

Nie chciał byś znowu kupił artykuł miernej jakości. W trosce o wspaniałego klienta zrezygnował z części swoich zysków

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Taki ma model biznesowy i ma do tego prawo...

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

To dzięki za taki tuskowy "biznes"

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

Biedaczek.......

 

 

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

Już nie kupuję u niego, za późno się zorientowałem, że ponownie trafiłem na tę "firmę"

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Oceniłeś negatywnie towar czy dałeś negatywną opinie o sprzedawcy?  

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mwmonety domniemam, że sprzedawca dostał po łbie... stąd MNK...

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

Opinia dotyczyła lichego towaru

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

i bardzo dobrze

szanuj sprzedawcę swojego

bo będziesz musiał kupować u innego

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

Taki mam zamiar; zmienić kontrahenta

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

no to się trzeba zdecydować dobry sprzedający ale negatywem ujebał mu kupujący zasięgi, tytuł SS, a może i dostał bana a potem zdziwienie jak to nie mogę kupić? trza było wymienić towar albo oddać a nie skasować sprzedawcy sprzedaż na allegro

oznacz moderatorów

andi5321
#7 Wielbiciel#

Nie chce mi się bawić w jakieś wymiany. Sprzedających jest tu dość, dam radę. A wystarczyłoby trochę solidności i .........np chęci.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

no widzisz 🙂 może tym razem dzieki uprzejmości "trzy ziarna" bedziesz zadowolony

Jesli nie bedziesz to zapewne nastepny sprzedający bedzie Cie wspierać w poszukiwaniach tego jedynego 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@andi5321 Po to istnieje lista MNK, aby dodawać do niej problematycznych kupujących > nie ma obowiązku informowania kupującego o tym > a po co chcesz znowu kupować u kogoś  skoro Ci nie odpowiadały zakupy.

A na marginesie pestki dyni są przeróżnej wielkości . od b. małych (wielkości pestek słonecznika) do b. dużych takich 2 cm > znam to z autopsji bo mam na działce dynie i jej odmiany cukinie i kabaczki > pestki są zależne od gatunku i wielkości owocu dyni > sam wyciągam i suszę sobie w domu.

Takich wątków było już wiele. Każdy kończył się tak samo > bez zmiany.

oznacz moderatorów