anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty wielowariantowe koszulki - parametry

Alegoria24_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie, czy można w jednej ofercie wielowariantowej, dotyczącej sprzedaży koszulek z nadrukiem, ustawić 3 parametry do wyboru dla klienta:

1. Rozmiar

2. Kolor koszulki

3. Wzór nadruku

Innymi słowy, na stronie takie oferty klient mógłby wybrać np. koszulkę L - kolor czarny albo niebieski - kilka nadruków do wyboru.

Domyślam się, że trzeba będzie to dodatkowo zgłosić przez formularz w odpowiednim pliku, chciałem się jednak upewnić, że wielowariantowość w tym wypadku może obejmować 3 parametry.

Dziękuję za pomoc:  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Alegoria24_pl W wielu kategoriach warianty ofertowe zostały już zastąpione przez warianty produktowe, które działają trochę inaczej. W jakiej konkretnie kategorii chcesz wystawiać koszulki?

Jeśli chodzi o wskazane parametry problematyczny wydaje się wzór nadruku. Czy chodzi Ci o wzór dominujący?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Alegoria24_pl
#9 Pomysłodawca#

bardzo dziękuję za odpowiedź. Bardzo możliwe, że pomyliłem warianty ofertowe z wariantami produktowymi. Czy poniższa oferta pozostaje właśnie właśnie wariantem produktowym:

https://allegro.pl/oferta/koszulka-unisex-m-z-grafika-d-mroza-trurl-cyberiada-st-lema-15246875730

Jeżeli tak, to mam 2 pytania:

1. Czy można dodać 3 parametr, czy też kolor/wzór zawsze będą połączone w jednym parametrze?

2. Jak najlepiej poprawić tę ofertę, czyli np. dodać brakujące rozmiary, które system z jakichś powodów pominął?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Alegoria24_pl tak, to jest wariant produktowy i odpowiadając na Twoje pytania: 

1. tak, to jest wariant produktowy, ale nie można rozdzielić parametru kolor/wzór na dwa podobne. 

2. aby wszystko działało poprawnie, upewnij się, że wszystkie oferty są połączone z właściwymi produktami. Jeśli tak skorzystaj z szablonu z tego artykułu i podaj nam w jakie grupy wielowariantowe mają być połączone przesyłając ten plik przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Alegoria24_pl
#9 Pomysłodawca#

Szanowna Pani Olu:

prawie miesiąc temu - zgodnie z Pani instrukcją - wysłałem poprzez wskazany formularz prośbę o połączenie ofert. Nie spowodowało to żadnych konstruktywnych działań ze strony Allegro. Zmarnowaliśmy sporo czasu i energii, próbując uporządkować chaotycznie poszatkowane przez Allegro oferty sprzedaży.

Czy w zamian za 20% jakie pobieracie od każdej transakcji, moglibyście przynajmniej traktować sprzedawców z elementarnym szacunkiem? 

oznacz moderatorów