anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie 2 aukcji(po EAN) na konta z tym samym NIP

eenki92
#9 Pomysłodawca#

Czy to prawda, że Allegro zamierza ogłosić nowość, że zostanie narzucone ograniczenie max 2 aukcji(po EAN) na wszystkie konta sprzedawców(po NIP)?

Np. będzie można mieć ten sam produkt na strefie marek i koncie głównym, nigdzie więcej.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#19 Nestor#

@eenki92  Skąd takie info posiadasz?

oznacz moderatorów

eenki92
#9 Pomysłodawca#

.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Ta...

oznacz moderatorów

eenki92
#9 Pomysłodawca#

Nieważne skąd. Ważne, że jest to przyklepane i w niedługim czasie będzie publicznie ogłoszone.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

To wcale nie jest takie złe rozwiązanie. Czasem szukam jakigos przedmiotu, szukam  Po wynikach i pokazuje mi się kilka różnych aukcji, a potem 2 lub 3 strony tego samego przedmiotu z cenami różnićymi się o 1 gr więcej od poprzedniej np. 1 - 10,00. 2 - 10,01,          3 - 10,02 itd. Lub 23-40 aukcji tego samego z tą samą cena. Tracę tylko czas na przerzucanie kolejnych stron z tym samym przedmiotem. 

oznacz moderatorów

eenki92
#9 Pomysłodawca#

To jest tragiczne rozwiązanie, bo jest mnóstwo zestawów, które będą do usunięcia!

oznacz moderatorów

fonex_pl
#10 Popularyzator#

poważnie? Przecież zestawy co do zasady powinny mieć własny EAN więc nie wiem komu usuną zestawy... rzucę cytatem: "Tylko ci, którzy żyją z cwaniactwa, mogą rzeczywiście stracić "

😁

___________________________________________________________
FONEX - monitoring, alarmy, domofony i wideodomofony
oznacz moderatorów

eenki92
#9 Pomysłodawca#

Sam masz zestawy zrobione po 32, 100, 20 szt  etc. szybkozłączy. Teraz będzie usunięte.

Zresztą, oscylujemy na zupełnie innym poziomie obrotu. Ja mam po kilkaset zamówień codziennie, a nie kilkadziesiąt w miesiąc.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A po wystawiać identyczne zestawy w 30 aukcjach. Rozumiem wystawienie a+b, a+c, b+c.

Czyli różniących się zawartością zestawu. A przerzucanie 3-5 stron, gdzie widnieje tylko a+b jest po prostu wkurzające. A jeżeli chodzi o zestawy rabatowe to one usuną się automatycznie, nic nie trzeba robić.

oznacz moderatorów

eenki92
#9 Pomysłodawca#

Dlatego, że zestawy są atrakcyjniejsze dla klienta. Dlatego, że zestaw może mieć dostawę w smarcie. Dlatego, że cena w zestawie będzie niższa. Dlatego, że robi się mixy. Ech, dużo nauki przed wami co do sprzedaży.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A jak będzie wystawiony zestaw w 1 ofercie w ilości np.20 szt to jest mniej atrakcyjny od tego samego tylko powielonego 20 x. Mix owszem, ale 20 dokładnie takich samych ofert to "drobna przesada". Niech te "mixy" czymś się różnią. A te zestawy szybkozłączy u innego sprzedającego jednak się różnią ilością szt w zestawie. Ja pisze tych samych ofertach powielonych x razy. Mnie np. wkurza jak widzę całą stronę, albo 2 jednakowych przedmiotów, które czasami różnią się ceną (każdy następny o 1 gr więcej), albo i nie. 

oznacz moderatorów

eenki92
#9 Pomysłodawca#

Nikt nie mówi o takich samych ofertach, tylko właśnie o różniej ilości sztuk w zestawie. Ech, nie czytasz ze zrozumieniem. Spam ofert powielonych x razy z ceną różniącą się o grosz, to patologia i to trzeba usunąć. 

Jednak nie o tym pisałem.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Ja nie postuluję usuwania zestawów, które różnią się tytułem i ilościami szt. Pisałem o ofertach, które mają dokładnie taki  sam tytuł i nawet taką samą cenę, a jest ich wystawionych 30, a później nastepnych 20 z ceną wyższą o 1 gr. Takie trzeba usuwać.

oznacz moderatorów