anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ogromny spadek sprzedaży

ProGastrojz
#9 Pomysłodawca#

Witam. Przeglądałem ostatnio statystyki sprzedaży na allegro, rzuciła mi się w oczy tabelka z liczbą odsłon, do 9 sierpnia było to około 400-500 wejść nagle od 9 sierpnia to kilkanaście wejść dziennie. Czy ktoś też to zaobserwował? 

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Allegro staje się nieopłacalne, taka sytuacja.... dużo sprzedawców (w tym ja) przerzuca sprzedaż na inne portale sprzedażowe

Ja na głupim O.X mam większe obroty 😅 

oznacz moderatorów

wwwartmaxi-pl
#8 Zapaleniec#

Wyraźnie widać że coś się dzieje. U mnie tak samo spadek z 7 sierpnia na 8 z 1100 na 270 Wczoraj wyświetleń 0   ale o dziwo miałem kilka sprzedaży. 

Allegro zdominowało sprzedaż na polskim rynku internetowym i nie ma alternatyw na szybkie przerzucenie sprzedaży na inny portal. Może ktoś ma jakieś ciekawe opcje zastępcze, co zamiast allegro?

oznacz moderatorów

ElektroKamPis
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, zawijam interes.  Koszty Allegro masakra, a sprzedaż NIC

oznacz moderatorów

ElektroKamPis
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, nie wiem co jest grane, ja zabieram wszystko na inny portal bo przez 1 miesiąc sprzedałem 1 produkt, z asortymentem szt 156, Wiem, trochę licho ale w miesiącach MARZEC, KWIECIEŃ, MAJ  tego już by nie było.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

jak u was sprzedaż

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SanexHurtowBHP na allegro tak sobie, na innych portalach i w sklepie wzrost 😞 Allegro przedobrzyło + goni ich T... 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Na Allegro słabo, na innych portalach sprzedaż w normie 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Odświeżę kotleta...

9.02.2024

Allegro 3 zamowienia 

O..X 9 zamówień 

 

Tu i tu mam te same ceny, te same zdjęcia i opisy 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci a mi od wczoraj sprzedaż na Allegro leży i kwiczy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ProGastrojz
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 coś ładnie namieszali, albo ludzie już mają dość Allegro 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci myślę że to i to 😞 Znajomi jak i moja córka dużo kupuje na T... i Sh...  czy A....... Ceny na allegro już przebiły sklepy stacjonarne, problem z sortowanie czy szukaniem, wyskakują śmieci inne niż szukamy czy oferty z Chin, masakra 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

11.02 i 12.02 totalny brak sprzedaży na Allegro ZERO

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Styczeń tego roku był najtragiczniejszym miesiącem od nastu lat.Czuję jednak że luty go przebije.Na 9 dni 2 transakcje ... tragedia 😟.Przy sprzedaży przedmiotów niszowych nie mają wielkiego wpływu ceny, a konkurencja też jest niewielka.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Mi kurier z inpostu powiedział że teraz cały samochód T..U wozi. 

To trochę dziwne ponieważ dopiero od niego dowiedziałem się o tym sklepie. A podobno taką sprzedaż mają.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@majster_man mój też kupę paczek od nich rozwozi 🙂 Mają mają i to grubą w styczniu w Polsce mieli 14,9 mln kont kontra allegro 20,1 mln 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

styczeń i luty zawsze były kiepskie w mojej branży ale nie aż tak .

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

u nas spadek o 40% rok do roku

nie ma nic dziwnego na T... ceny od 40 do 80 mniejsze każdy umie liczyć czuję że na allegro zostanie sama patologia czyli zakup smarta i zwrot połowy zamówienia , kupno i za kilka godzi anulowania być może sprzedawca się zakręci i wyśle za darmo , lub za negatywa sprzedawca zwróci wpłatę itd

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@grafikalin do tego dochodzą coraz to głupsze i oderwane od rzeczywistości pomysły Allegro i ich algorytmy, zakupy dla zwykłego Kowalskiego zrobiły się zbyt trudne gdyż doprze wiemy ja działa wyszukiwarka Allegro i wyświetlanie ofert 

Jakoś inne portale potrafią być przejrzyste i proste

Dodatkowo na Allegro prowizje od prowizji czyli ciągłe podwyżki dla Sprzedających, gdzie mniejsze firmy muszą doliczać to do sprzedawanych przedmiotów, gdzie już robi się taki paradoks ze w tej samej cenie lub nawet taniej kupisz stacjonarnie 

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

to jest allegro nowy ład +

oznacz moderatorów