anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienie na PP ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Jakos dotąd Poczta zdawała egzamin, szło szybko i w miare sprawnie, a tu nagle bęc.

https://emonitoring.poczta-polska.pl/?lang=PL&numer=00659007730694095718

Jak sie dowiedziec co się dzieje z tą przesyłką? Miała byc u kupującej wg wyliczeń allegro 26 marca, do dziś jej nie widać, a wyszła planowo.

Kiedyś mielismy "opiekuna" na poczcie, ale po przejeciu przez allegro, nikt sie nie przyznaje. 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@AptekaNatolinska a próbowaliście zapytać w urzędzie nadawczym? Bo tak jakby go nie opuściła. Może gdzieś leży w kącie. I tu nie żartujemy, mieliśmy tak z nadaniem w punkcie UPS, nowy pracownik położył w innym miejscu niż przeznaczone dla nich miejsce i tak sobie leżakowały...

W razie czego poproś nadawcę (Allegro) o pomoc tutaj - https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=44362df6-b15a-4eac-a24c-c534495b1bda

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@AGD-RTV-IT wszystko jest ok, to jest allegro polecony, one nie mają śledzenia w trakcie dostawy, jest tylko skan z nadania, a potem wydanie do doręczenia. co do terminu doręczenia, to niestety loteria, raz dojdzie w 2-3 dni, innym razem w tydzień, a zdarzało mi się że szedł 2 tygodnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@mikeza kto taką przesyłkę wybiera... Rozumiemy, że CCC ale bez przesady. Przecież za dosłownie kilka zł więcej jest odbiór w punkcie z normalnym czasem przesyłki i pełnym trackingiem.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#


@AGD-RTV-IT zdziwiłbyś się, u mnie masę ludzi wybiera allegro polecony. Niektórzy nieświadomie i myślą, że dostaną na drugi dzień do domu 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Wybierają, wybierają, jako APTEKA nie mamy Smarta , wiec wybieraja naniższy koszt wysylki nie licząc sie, ze przesylki rejestrowane idą do 7 dni roboczych, a potem lamenty.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Nasz doradca skontaktuje się z przewoźnikiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Właśnie to zrobiłam.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

My własnie wyłączyliśmy allegro polecone. Właśnie ze względu na opóźnienia. Przy takich przesyłkach wartośc transakcji niewielka a tłumaczenia co niemiara. A w ciagu oststniego miesiaca około 10-15 % przesyłek jest doręczane w granicach dwóch tygodni. 

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Czy już coś wiadomo? Bo nadal przesyłka wisi "w prożni" a kupujaca sie niecierpliwi.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska napisz tu - https://www.poczta-polska.pl/kontakt/ dość szybko reagują , ja odpuściłem polecone  ,z Pocztex-em praktycznie problemów nie ma ,w ub, roku tylko jedna interwencja i szybko załatwiona przez opiekuna .

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@MikroLITY  O Panie ... tak, to faktycznie rekord, ja jeszcze takiego nie miałam. Kiedyś dosłowie bombardowałam telefonami i e-mailami swego ówczesnego "opiekuna" i on powiedzial, że przesyłki zazwyczaj leżą w magazynie centralnym pod Łodzią i dopiero jak się zbierze jakas ilość na dany kierunek to robią dalszy transport.  No ale to Brzezie,  pod Krakowem, to powinno szybko poleciec, a tu kicha.

oznacz moderatorów
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@AptekaNatolinska powiedział, że leżą w magazynie pod Łodzią i czekają na nazbieranie się na dany kierunek? To przypadek wklejony przez @MikroLITY temu raczej przeczy. Wszak miejsce doręczenia to... Łódź 😄

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT 

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@AGD-RTV-IT  NO TAK,  bo tam jest nowy centralny magazyn i rozdzielnia, i jak znam zycie to pod latarnią najciemniej, więc i do łodzi taka sama odległość jak do Krakowa, zależy kiedy "rzucą:.

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi  nadal cisza, stereotypowy zwrot od doradcy-osoby, kt.ora odebrała zgłoszenie i łaskawie odpisała: przepraszam za wydłużony czas oczekiwania..blebleble,  wrócę jak dostane odpowiedź blebleble.

Nie satysfakcjonuje mnie takie podejście, czekam na informację, gdzie jest przesyłka.??

Skasujesz negatywa, jesli go dostane od kupujacej??  Bo przesyłka nadal wisi w próżni.

oznacz moderatorów
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@AptekaNatolinska odpowiedź w zgłoszeniu otrzymacie jak przesyłka już dotrze do adresata. Taki jest teraz standard odpowiedzi na zgłoszenia problemów logistycznych.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska uwierz mi, że chcielibyśmy Ci odpowiedzieć, ale sami wciąż czekamy na informacje z PP.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów