anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatny podjazd DPD?

Pengano
#13 Ambasador#

Mam w danym dniu 5 paczek DPD. Czy zapłacę za podjazd jeżeli 3 oddam kurierowi, a 2 w ramach pomocy zaniosę do punktu?

Co będzie jeśli np. 5 razy w ciągu dnia zamówię podjazd? Będzie za darmo?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pengano Rozliczenie za podjazdy jest po stronie Przewoźnika, który przekazuje nam informacje. Jeśli zamówisz 5 podjazdów, każdy po 1 paczkę, a kurier przy odbiorze tych paczek przypisze 1 paczkę per podjazd, to pewnie będzie obciążenie za 5 podjazdów. 

Zawsze polecam zamawiać paczki, a na koniec dopiero wejść do zakładki Zamówione przesyłki i tam zamówić jeden podjazd po wszystkie te paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Czyli DPD może przyjść z jedną wizytą, ale okłamać system, że był 5 razy po każdą paczkę oddzielnie? I tego nie da się nawet reklamować, bo w systemie będzie 5 podjazdów. Nawet jak zamówi się jeden podjazd wspólny, to mogą okłamać i nie rozpatrzycie pozytywnie reklamacji. Czyli tego nie da się używać uczciwie. Trzeba samodzielnie zanosić do punktu i pilnować czy po miesiącu i tak nie wpisali po fakcie podjazdu. Straszne oszustwa robią.

oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Mam prośbę: Każcie im rozliczać to na bieżąco, żeby nie było oszustw. Obecnie pojawiają się opłaty w grudniu naliczone za usługi z października. To jest skandal! Kto pamięta co było w październiku? Czy zaniosłem do punktu, czy kurier dojeżdżał, czy może rowerem goniłem kuriera po osiedlu, aby mu dostarczyć paczkę do auta bez potrzeby usługi dojazdu.

Poproszę także o sporządzanie listy opłat sortowanej po datach wykonania usługi dodatkowej, a nie po datach obciążenia konta.

oznacz moderatorów