anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka z Krakowa do Krakowa przez Gdańsk?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Hej @InPost ! 

Wczoraj nadałam paczkę smart (dostawa w weekend). Mój rejon obsługuje oddział Kraków. Paczkomat klienta 40km od nas. Właśnie na infolinii się dowiedziałam że paczka jest w Gdańsku... to taka standardowa trasa? 😅😅😅

Pal licho opóźnienia i pomyłki  które się zawsze zdarzają. Problem z tym ze ta paczka jest już  drugą paczką do tego paczkomatu, bo pierwsza  do klientki nie może dotrzeć od wtorku. Też przez 3 dni objechała całą Polskę, a gdy w końcu w piątek dotarła to zamiast wydać ją do doręczenia, to dali jej status ponadgabarytowej. Po kolejnym straconym dniu uznali ze jednak jest dobra i będą ją dalej procesować... od poniedziałku. 

Jak żyć spokojnie w weekend? 😅😅😅

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

To nadajesz takie "turystyczne" paczki, zwiedzają Polskę.🤣

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

No bardzo turystyczne. Z pierwszą paczką zrozumiałam że opóźnienia się zdążają ale skoro druga  paczka  też ma takie problem w dotarciu to kurde zastanawiam się czy może ten paczkomat odbiorczy w systemie inpost nie jest jakoś błędnie przypisany do rejonu. Zarówno wszystkie wtorkowe paczki, jak i te z wczoraj były/są bez problemu procesowane a tylko z tymi dwoma takie cyrki. 

Klientka w sumie już w czwartek się odezwała w sprawie tego opóźnienia (sprzedaje półprodukt do jej pracy). Babka całkiem spoko, ale mówi że sobota to już taki deadline  bo w niedzielę wyjeżdża. Coś czuję że z tego Gdańska to jest tego nie zdążą dostarczyć dzisiaj pod Kraków 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@barwyflory_pl "czy może ten paczkomat odbiorczy w systemie inpost nie jest jakoś błędnie przypisany do rejonu" - w prawym górnym rogu etykiety masz okienko "destynacja", tam można sprawdzić, do którego oddziału paczka ma iść. Aczkolwiek w Krakowie jest chyba więcej niż jeden, więc i tak paczka może iść do transportu na zewnątrz

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Najlepiej byłoby sprawdzić, czy kod paczkomatu z maszyny, zgadza się z tym podanym na etykiecie. Adres to informacja pomocnicza, nie jest brany pod uwagę w procesie doręczenia.
Co zaś do odległości, to nie ma ona najmniejszego znaczenia. Wszystkie paczki oddział wysyła na sortownię, a stamtąd trafiają one do oddziałów doręczających (nawet jak jest to ten sam oddział co nadawczy).

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl To taka nowa usługa Inpostu > zwiedzaj Polskę z naszymi przesyłkami🤣

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@barwyflory_pl 

Prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl wraz z opisem sytuacji i 24-cyfrowym numerem paczki.
Zgłoszenie zostanie dokładnie zweryfikowane i udzielimy kompleksowej odpowiedzi na wskazane zagadnienie.

W imieniu firmy InPost przepraszamy za utrudnienia.

 

oznacz moderatorów