anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pakiet 100 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie”;

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

Witam

założyłam nowe kontro firmowe na allegro, dostałam , zniżki, mam aktywne :1. Zacznij sprzedaż z Allegro Smart!, oraz "Zniżki na prowizję i dostęp do Abonamentu Profesjonalnego.". W tej drugiej , W warunkach promocji, jest jasny zapis "c) możliwość darmowej aktywacji usługi Abonamentu Profesjonalnego....." oraz punkt d) pakiet 100 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie”;

Chodzi mi o punkt d), wystawiłam kilka produktów wzięłam wyróżnienie, teraz patrzę w zakładce "Bieżące saldo"  już naliczyło mi kwotę -184,80 zł .

Proszę o wyjaśnienie , z tego co widzę w regulaminie jest jasno napisane "przykład; Koszt jednego wyróżnienia wynosi 19 zł za 10 dni. W ramach powyższego pakietu otrzymujesz aż 100 Wyróżnień bez tej opłaty."

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pastelka_shop Czy w Centrum zniżek te pakiety są aktywowane czy są widoczne w ramach "zniżek do aktywowania"?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

oba pakiety czyli :"Zacznij sprzedaż z Allegro Smart!", oraz "Zniżki na prowizję i dostęp do Abonamentu Profesjonalnego." są aktywowane , czyli aktywne w zakładce "aktywne zniżki" 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pastelka_shop Przekazałam Twoją sprawę do weryfikacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, czekam na informację.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pastelka_shop Otrzymałam informację, że nie aktywowałaś wszystkich przyznanych zniżek. Sprawdź to proszę ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

zaniżki jakie tylko zostały mi jeszcze przynzane i nie sa aktywowane to "Ogłoszenia motoryzacyjne w specjalnych cenach - skorzystaj z Programu już dziś" oraz "
Obniżka prowizji o 80% za sprzedaż powyżej progu 5 sztuk". Może jakiejś zniżki nie dostałam. o jaką konkretnie chodzi?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pastelka_shop Prześlij proszę zrzuty ekranu z widokiem zawartości zakładki Centrum zniżek

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

1.jpg2.jpg

oznacz moderatorów

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

Właśnie wskoczyła kolejna zniżka "Pakiet 100 dziesięciodniowych wyróżnień"" , mam rozumieć , ze o ta zniżkę chodzi i mam ją aktywować. Tylko pytanie co z wyróżnieniami , które wcześniej aktywowałam, mam teraz zapłacić184,80 zł ?  Myślałam, ze jest to aktywowane  i , że nie będę płacić za wyróżnienia. Czekam na informacje3.jpg

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pastelka_shop Zniżka działa dopiero po jej aktywacji w Centrum zniżek. Na dwóch pierwszych zrzutach nie widać pakietu, o którym pisałaś, więc nie był on aktywny, kiedy zaznaczałaś opcje promowania w ofertach. W tej sytuacji pozostaje opłacenie naliczonej kwoty lub rezygnacja z wyróżnień w ofertach i kontakt w sprawie zwrotu kosztów przez ten formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Pastelka_shop
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc i wyjaśnienie.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów