anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pensje pracowników Allegro wzrosły. Prezes zarobił miliony w 2023 roku

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ja się pytam czyim kosztem te 

Pensje pracowników Allegro wzrosły. Prezes zarobił miliony w 2023 roku

 

źródło https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pensje-pracownikow-Allegro-wzrosly-Prezes-zarobil-miliony-w-2023-ro...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszyscy pomogliśmy .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Chyba dobrze że podnieśli im wynagrodzenia za ich ciężka harówke  

Mam pewnien portal dotycząccy allegro, tam wypowiadają się byli pracownicy allegro, pracownicy co nadal pracują w allegro. Pracownicy narzekali że otrzymują najniższą średnia krajowa , po podwyżce może już nie będą narzekać że im  ciągle mało .

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Masz portal dostęp a sprawdź ile procent społeczeństwa zarabia teraz najniższą krajową. Uważam że są cięższe zawody i tam zarabiają najniższą, tu jest prywatna firma i mogą płacić ile chcą.

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@Agent555 Albo najniższą albo średnią.

@milka1234567890 Nie, prywatny nie może płacić ile chce, lecz przynajmniej minimalną krajową. Ludzie cieszą się, że ona rośnie i jednocześnie dziwią się, że coraz więcej muszą płacić za wszelkie usługi.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Panie Areczku, wysokie pensje są dla zarządu, aby ich motywować do rozwijania serwisu, dla Pana są wysokie prowizje i motywowanie jakością sprzedaży.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najwyższe podwyżki to się chyba należą tym "eu-geniuszom" od wdrażania usprawnień ,bo takich cudów to wydawało by się że nikt nie jest w stanie wymyślić ,a jednak to stało się.

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@kolekcjoner608 

Oj tam, czepiasz się. Muzyka łagodzi obyczaje. Polecam Wojciecha Młynarskiego, pasuje jak ulał:

… Słów kilka w sprawie grupy facetów chcę tu wyglosićLecz zacząć muszę nie od konkretów, lecz od przeprosin.
… Skruszon szalenie o przebaczenie pokornie proszę,Że troszkę pieprzna będzie balladka, którą wygłoszę,
… Lecz mam nadzieję, że choć się w słowie tutaj nie pieszczę,To wybaczycie mi to, Panowie, raz jeden jeszcze.
… A więc: faceci wokół się snują co są już tacy,Że czego dotkną, zaraz zepsują. W domu czy w pracy
… Gapią się w sufit, wodzą po gzymsie wzrokiem niemiłym.Na niskich czołach maluje im się straszny wysiłek,
… Bo jedna myśl im chodzi po głowie, którą tak streszczę:"Co by tu jeszcze spieprzyc, Panowie? Co by tu jeszcze?"
… Czasem facetów, by mieć to z głowy, ktoś tam przerzuciDo jakiejś sprawy, co jest na oko nie do popsucia
… Już się prężą mózgów szeregi, wzrok się pali,Już widzimy, żeśmy kolegi nie doceniali.
… A oni myślą w ciszy domowej czy w mózgów treście:"Co by tu jeszcze spieprzyc, Panowie? Co by tu jeszcze?"
… Lecz choć im wszystko jak z płatka idzie - sprawnie i krótko,Czasem faceci, gdy nikt nie widzi westchną cichutko.
… Bo mając tyle twórczych pomysłów, takie zdolności,Martwią się, by im czasem nie przyszło tkwić w bezczynności.
… A brak wciąż wróżki, która nam powie w widzeniu wieszczem:"Jak długo można pieeprzyć, Panowie? No jak długo jeszcze?!"
… Pozwólcie proszę, że do konkretów przejdę na koniec.Okażmy serce dla tych facetów, zewrzyjmy dłonie, weźmy się w kupę,
… Bo w tym jest sedno, drodzy rodacy by się faceci czuli potrzebniW domu i w pracy.
… Niechaj ta myśl im wzrok rozpromienia, niech zatrą ręce,Że tyle jeszcze jest do spieprzenia, a będzie więcej.
Źródło: LyricFind
*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów