anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie Allegro z Shopify

Nawojek0
#1 Nowicjusz#

Witam grupowiczów!

Chciałem się dopytać czy miał ktoś styczność łączenia sprzedaży Allegro ze sklepem internetowym Shopify?

Czy jest to kompatybilne i jak wygląda sprawa z ilościami produktów w magazynie na Allegro z ilościami wyświetlonymi na sklepie z Shopify? Czy te ilości po zakupie klienta danego produktu się uzupełniają?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderator
Moderator

@Nawojek0 Cześć 🙂 Z tego co wiem taką integrację umożliwia BaseLinker, który łączy oba kanały w jednym systemie - czyli możliwa jest synchronizacja stanów magazynowych. 

Ola
Moderator

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Duronic_EU
#1 Nowicjusz#

Trochę odgrzeję zakurzony temat, bo właśnie jesteśmy trochę zmęczeni Shopify i Baselinkerem, a właściwie tym drugim 😛

Tak jak wspomniał moderator - najlepiej (przynajmniej wg. naszej wiedzy) skorzystać z Baselinkera. To właśnie w BL integrujesz swój sklep (Shopify ), który będzie bazą dla utworzonych ofert. BL kontroluje ilości magazynowe, ceny, możesz utworzyć powiązania, masę automatycznych akcji, no miodzio.

Tylko ten mód ma sporą łyżkę dziegciu - jeżeli NIE wysyłasz przesyłek bezpośrednio przez BL, a wszystkich przewoźników masz zintegrowanych z Shopify no to kolego.. czeka cię trochę manualnej pracy. Integracja s shopify jest jednokierunkowa - zamówienie jest przekazywane do Shopify, ale tracking utworzony w Shopify już nie. Wygląda, że Baselinker w ogóle nie planuje rozszerzyć integracji, za każdym na nasze pytanie odpowiada w ten sam sposób - sam se zrób odpowiedni skrypt.

Zatem, koledzy i koleżanki, czy znacie coś lepszego niż Baselinker dla Shopify??

oznacz moderatorów