anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po sprzedaży brak opcji z możliwością wydruku etykiety w sprzedanych. Kupujący chciał odbiór w Żabce

MAMY ROZWIĄZANIE!
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rysiekz2, widzę, że otrzymałeś odpowiedź mejlową w tej sprawie. Zakupu dokonano na Allegro Lokalnie - etykietę za pośrednictwem naszego serwisu wygenerujesz tylko dla metody Allegro Paczkomaty InPost.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Ale co w mojej sytuacji jak mam nadać i gdzie za te doliczone przez Allegro opłatę 12.99zł. Bez etykiety i w Żabce i na Poczcie opłata napewno jest większa, a kupujący już zapłacił i przelał wskazaną kwotę.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@rysiekz2 Rysiu ! Ty ustawiałeś cennik dostaw i jak znam życie nie zapoznałeś się wcześniej z zasadami , które oczywiście zaakceptowałeś wystawiając przedmiot na sprzedaż.

oznacz moderatorów
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

To ma być Twoja porada w mojej sprawie ???

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@rysiekz2 co Ci poradzę w tej sytuacji , jeśli nadanie będzie kosztowało więcej masz prawo zwrócić się do klienta z prośbą o dopłatę różnicy . Nic więcej nie zrobisz .

oznacz moderatorów
rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Szanuję Kupujących i nie zamierzam ich dodatkowo obciążać kosztami , które już zaakceptowali. To Allegro jest w/g mnie sprawcą zamieszania. Ja we wszystkich swoich aukcjach likwiduję Żabki,Orleny gdzie nie można wydrukować etykiety lub zyskać kod nadania, a ceny za wysyłkę nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@rysiekz2 tak ,usunięcie opcji dostawy to najlepsze wyjście , lub podniesienie cen do poziomu zgodnego z cennikiem przewoźnika .

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rysiekz2, pozostałe metody dostawy realizujesz we własnym zakresie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów