anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska zawiesza wysyłanie przesyłek za granicę i skraca czas pracy placówek

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

poczta-polska.pl/zmiany 

www.bankier.pl/wiadomosc/Poczta-Polska 

To dla Waszej informacji, bo w EN na razie nic nie ma na ten temat

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@TomBanknoterNo to kiszka.... W innych krajach działa normalnie, tylko u nas nie może. Jeżeli kurierzy czy inne inposty pójdą w jej ślady - handel internetowy padnie ( a w najlepszym razie znacząco zwolni). I co jak ktoś na All kupi z zagranicy? Rozumiem że wysyłka za granicę powinna być anulowana ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

U mnie na Poczcie pracownicy mają problemy z dziećmi, może to tez być problemem ze skróconymi godzinami otwarcia, i brakiem pracowników, a inpost działa normalnie odbierają paczki ze sklepu oraz ładują do paczkomatów ( sam dziś odebralem dwie paczki ) myślę że na dziś to najpewniejsza i najłatwiejsza dostawa bez zbędnego kontaktu z ludźmi 🙂

Co do zagranicznych wysyłek myślę że to jest spowodowane zakazami lotów samolotów, nie wszystkie firmy kurierskie mają swoją flotę jak UPS

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Na Allegro mam towar głównie na kraj, gorzej ze sklepem, bo tam 3/4 zamówień mam zza granicy. Ale nie będzie to trwało wiecznie, jakoś przeżyjemy, byle Allegro nie dokładało do pieca (mam na myśli planowane podwyżki prowizji oraz wzrost biurokracji związany z EAN).

oznacz moderatorów