anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pocztex w opcji DOOR-TO-DOOR

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Konkurencja już ma a kiedy planujecie wprowadzić na Allegro czyli odbioru towaru bezpośrednio od Was i dostarczenia do odbiorcy pod wskazany adres. Należy podkreślić, że podjazd kuriera w usłudze D2D nie wiąże się z dodatkowymi opłatami!  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 napisz proszę dokładniej, na czym ta dostawa polega?
Mając na myśli "odbioru towaru bezpośrednio od Was" masz na myśli Magazyn Allegro z Fulfillmentu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika od sprzedawcy czyli odbiór darmowy paczek Pocztex 🙂 skopiowałem maila którego dostałem 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 nie mam na razie żadnych informacji na ten temat. Czy w tej wiadomości jaką dostałeś, jest podana jakaś strona, którą możesz mi podesłać? Podpytam, ale na pewno gdy będziemy wprowadzać nową metodę, damy znać. Chciałabym lepiej zrozumieć, o co chodzi, bo brzmi to jak darmowa dostawa kurierem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika w skrócie, kiedy dodacie możliwość darmowego odbioru paczek Pocztex zamawianie podjazdu kuriera po paczki ? konkurencja dziś to dodała więc kwestia dogadania się allegro z Pocztą 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 jak masz umowę z pocztą, to po przesyłki, również te allegro można zrobić stały podjazd. Miesięcznie kosztuje mnie to ok. 20zł, więc tragedii nie ma.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza  napisał(a):

@kostas11 jak masz umowę z pocztą, to po przesyłki, również te allegro można zrobić stały podjazd. Miesięcznie kosztuje mnie to ok. 20zł, więc tragedii nie ma.


To się coś zmieniło bo swego czasu płaciłem miesięcznie 150 zł za trzy odbiory w tygodniu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 kiedyś faktycznie było bardzo drogo i nie opłacało się fatygować kuriera, sam woziłem na pocztę, ale od jakiegoś roku mam odbiory i jestem zadowolony.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 oki, gdy dogadamy się z Pocztą to damy znać, teraz nie jestem w stanie odpowiedzieć, czy i kiedy zostanie to wprowadzone. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów