anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podczas wznowienia ofert wystąpiły błędy

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

W dniu dzisiejszym nie mogę wystawiać ofert przez formularz, ani w opcji "wystaw podobną", ani "wystaw nową" ogólnie nie mogę dodac nowych ofert - cały czas pojawia się komunikat - "podczas wznowienia ofert wystąpiły błędy". O co chodzi? Czy jest problem W Allegro czy ja nie spełniam warunków? Co ciekawe - nie jest napisane jakie błędy?????? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Wymogi co do połączeń z produktami spełniam.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zangel-pl mamy kilka takich zgłoszeń dzisiaj. Mam informację, że pomimo komunikatu oferty się wznawiają, czy możesz to dla mnie sprawdzić? Dopiszę Twoje konto do zgłoszenia, ale podaj proszę numery ofert.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie działa też wystaw podobną i wystaw nową!

Aha teraz mam wystawione 3 te same. No ładnie. 

oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

2 godziny na to straciłem, żeby się dowiedzieć, że to nie mój błąd...

oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

dokładnie, ja rózne próby podejmowałem i teraz muszę "sprzątać" 

oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

Tak, oferty się wystawiają pomimo komunikatu i teraz muszę się zająć zakończeniem tych, które próbowałem wystawiać na próbę, sprawdzając co się dzieje. Co więcej, nie wznawiam ofert, ale wystawiam nowe w opcji " wystaw podobną". Nr ofert nowych - 10808430421, 10808449986, 10808487086

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zangel-pl @TATLOK przepraszam za te problemy i dodatkową pracę dla Was, dodałam Twoje numery przesyłek @zangel-pl.
@TATLOK czy możesz podać numery ofert, które Ty wystawiłeś? Dodam je do zgłoszenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

kiedy problem zostanie rozwiązany? nadal nie mogę wystawiać ofert...

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@la_nika dziękuję już się z tym uporałem. 

Nie było tego wiele, bo jak za trzecim razem wyskakiwał błąd to pomyślałem, że warto by było zobaczyć na forum co się dzieje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zangel-pl pisałeś, że oferty są wystawiane pomimo komunikatu, czy coś się zmieniło? Oczywiście poinformuję Was, gdy tylko otrzymam informacje na temat rozwiązania tego problemu.
@TATLOK  dziękuję za informacje! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów