anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

podjazd kuriera one/ups

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jest opcja żeby dla zlecenia podjazdu kuriera podać inny numer telefonu niż na etykietach?

Oczywiście chodzi mi o zlecenia przez WzA, wolałbym żeby kurier dostał prywatny numer bo często pojawiają się już po zamknięciu a tak to muszę trzymać firmowy włączony przy sobie jak czekam na podjazd.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mix-mce
#14 Krzewiciel#

I jeszcze jedno pytanie, po co podaję własny numer referencyjny jak na etykietach UPS do One Box się on nie drukuje??

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Numer telefonu do kontaktu dla kuriera możesz zmienić w książce adresowej, która znajduje się tutaj

W kwestii numerów referencyjnych bardzo mi przykro, ale w przypadku etykiet UPS/Allegro One nie jest to błąd. Ze względów technicznych nie ma możliwości, aby te numery umieścić na etykiecie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi to już zmieniłem ale numer telefonu też się drukuje na etykietach a nie chcę tam dawać prywatnego numeru. Każdy znany mi operator umożliwia podane innego numeru do zlecenia odbioru niż na etykietach.

Z tym numerem ref to jakaś porażka, między wydrukowaniem etykiety a naklejeniem jej muszę wszystko sprawdzać w trzech miejscach.

Moglibyście zrobić chociaż jakieś zestawienie/listę którą można wydrukować gdzie były by numery paczek i numery ref i nie trzeba by było tyle klikać.

Mam nadzieję że będę miał jak najmniej przesyłek na ups/one bo to zbyt czasochłonne.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Przykro mi, ale otrzymałam informację, że nie ma możliwości, aby gdzieś indziej wskazać numer do kontaktu. 

Kwestię sugestii o dodaniu takiego raportu do wygenerowania możesz zgłosić w specjalnej zakładce  "zgłoś swój pomysł". 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

upromexbydgoszcz
#8 Zapaleniec#

Brak tej funkcjonalności to skandal biorąc pod uwagę że wszyscy chcący mieć smart zostali zmuszeni od 25.10.2023 do wybrania Allegro One jako obowiązkowej formy dostawy i teraz nie mają jak dopasować etykiet do paczek lub dokumentów bo sobie UPS samo pola ref1 i ref2 wypełnia.
Totalny babol i przeoczenie. mam nadzieje, że zostanie to szybko poprawione!

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@upromexbydgoszcz sprostowanie, nie ups tylko allegro. UPS odpowiednie pola udostępnia, allegro w nich wpisuje swoje bzdury tak że sprzedającemu nic nie zostaje

oznacz moderatorów