anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podpięcie rachunku Revolut do przelewów dla Czeskiej Korony

sprzedajunas_pl
#7 Wielbiciel#

Czy komuś z Państwa udało się podpiąć revolut do wypłat koron czeskich? Allegro odrzuca wniosek ponieważ przelew wykonywany jest z PL IBAN poprzez Revolut. A do przyjmowania zewnętrznych przelewów w revolut podany jest LT IBAN - litewski rachunek. Za każdym razem gdy próbuje wykonac ręczny przelew (z różnych subkont walutowych) z revolut przelew ten jest podejmowany z konta wymieniany na PLN i kierowany na konto PAYU z polskiego IBAN na polski IBAN firmy PAYU.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sprzedajunas_pl Konsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sprzedajunas_pl Wracam do Ciebie z informacją. W tym przypadku konieczny jest kontakt z obsługą Revolut, jeśli nie możesz wykonać przelewu z konta LT. Nie ma innej możliwości, aby zweryfikować konto do wypłat w CZK.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sprzedajunas_pl
#7 Wielbiciel#

Pracownik revolut wskazuje,że jest to rachunek techniczny aby wykonywać szybko i tanio przelewu na rachunki z polskim iban PL. Nie ma możliwości wykonania ręcznego przelewu z rachunku na który przyjumuje pieniądze LT IBAN. Chce być zweryfikowany ręcznie na podstawie oświadczenia mojego że jest to mój rachunek. Proszę uprościć tą procedurę w tym wypadku.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sprzedajunas_pl Przykro mi, nie ma innej możliwości. Musisz wykonać przelew z rachunku LT. Nie chodzi o przewalutowanie ze środków z rachunku PL, tylko konieczne jest posiadanie osobne konto. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ChaosGames
#7 Wielbiciel#

Hej, podpinam się pod temat mam problem z tym, żeby przelać pieniądze z allegro.cz w czeskich koronach na subkonto na revolut buisness. przeszedłem pozytywna weryfijację przez payu.
Moj znajomy natomiast bez problemu tak robi. Prosiłbym o pomoc.
pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ChaosGames Opisz dokładnie na czym polega Twój problem skoro dane do wypłat zostały zaakceptowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ChaosGames
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wypłacić czeskich koron na rachunek revolut, mimo posiadania na nim rachunku z czeskimi koronami. Wyskakuje komunikat "Wypłata nie jest możliwa. Wybierz/dodaj czeski rachunek lub użyj Konwertera walut" .

Natomiast właśnie dostałem informacje w e mail od zespołu allegro :
"Jeśli chcą Państwo wypłacić korony bez przewalutowania to mogą to Państwo zrobić tylko na rachunek czeski.
Nie ma już możliwości wypłaty koron bez przewalutowania - na rachunek z innym prefixem niż CZ."
Dość dziwne ograniczenie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ChaosGames Zgadza się, w takiej sytuacji istnieją dwie możliwości: 

1. Możesz dodać czeski rachunek, czyli rachunek założony w czeskim banku (z IBANEM CZ)

2. możesz wskazać w zakładce Ustawienia wypłat, że będziesz wypłacać pieniądze na rachunek inny niż czeski, ale w innej walucie, korzystając z Konwertera walut. Zasada ta dotyczy również rachunków walutowych z IBANEM PL). Możliwe będzie wtedy wskazanie do wypłat rachunku z IBANEM innym niż CZ. Na koniec wystarczy zapisać te ustawienia.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ksiegarnia_MIS
#8 Zapaleniec#

Mamy podpięty rachunek REVOLUT do wypłat w koronach, ale nie prywatny REVOLUT tylko REVOLUT BUSINESS, konto firmowe.

oznacz moderatorów

TopShop44
#7 Wielbiciel#

Masz na myśli Revolut PRO ? Też probowałem z tego konta i sytuacja jet podobna, przelew dochodzi do PayU z danymi nadawcy REVOLUT BANK a nie moimi, mojej firmy. 

oznacz moderatorów