anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podszywanie się pod produkt producenta

dora2a75
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

jestem producentką i jedyną dystrybutorką swoich produktów. Znalazłam dziś aukcje dwóch użytkowników z chin, którzy twierdzą, że sprzedają moje produkty.  Sprzedawca: 

MallMull oraz Haifangzx

 

Jak usunąć aukcję tych sprzedawców ? Nie mają one nic wspólnego z produktami, które sprzedają bo nigdy ich ode mnie nie kupili, a tylko ja je produkuję.

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@dora2a75 oni sobie tylko skopiowali Twoje zdjęcia i teraz automatycznie wasze oferty są łączone w jeden produkt. Allegro to nie przeszkadza - płacą tak samo prowizję jak Ty. 

oznacz moderatorów

dora2a75
#8 Zapaleniec#

Tylko, że nie sprzedają tego produktu bo go nie mają. Skoro go nie mają, to go podrabiają. 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dora2a75 może być inny powód, drop zapewne mają to wystawione dużo drożej od Was i jak sprzedadzą kupią u Was podając dane kupującego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dora2a75
#8 Zapaleniec#

Nie mam nic przeciwko dropom, tylko boli mnie to, jak widzę, że moje produkty są wysyłane z Chin, a robię je w Polsce 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kawał drogi przemierzają, Polska- Chiny i z powrotem,.

oznacz moderatorów

dora2a75
#8 Zapaleniec#

Światowe 😎

oznacz moderatorów

dora2a75
#8 Zapaleniec#

@LEW433  Czy widzisz jakeś zagrożenia z tym związane czy raczej spać spokojnie i nie martwić się o to, że wpłynie to w jakiś sposób negatywnie na postrzeganie mojej marki ? 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Robić swoje, zagrożenia istnieją ale rozsądni pomijają wysyłki z Chin, oczywiście jak we wszystkim są wyjątki.

oznacz moderatorów

dora2a75
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź i otuchę 😎 Powodzenia w interesach ! 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

"Normalna" patologia, będąca skutkiem przewspaniałej produktyzacji Allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter próbuje coś poprawić w katalogu ale jak widzę fahofcy zajmujący się kolekcjami nie wiedzą nawet że moneta 2 euro ma 25,75 mm a nie 27,25 i odrzucili zmiany 😞 a innym razem chciałem usunąć produkt z katalogu co opisałem i w tytule wpisałem "Błąd" to zatwierdzili zmianę i teraz produkt w katalogu ma nazwę "Błąd" 😄 Cyrk na kółkach 😄 lup szklanych nie odróżniają od akrylowych itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kostas11 Problem nie polega na tym, czy katalogiem zajmują się fachowcy. Ten potwór w ogóle nie powinien się był pojawić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter no coś Ty, katalog fajna sprawa, zobacz ile mamy dodatkowych kont i ofert z Chin z naszymi opisami zdjęciami 😄

Chinatown Allegro 😄

 

Zrzut ekranu 2024-04-13 103206.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kostas11 Zapewne Allegro chce się znów sprzedać, tym razem Chińczykom

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@dora2a75 prawnik i pozew do allegro o sprzedaż i dystrybucję podróbek towarów

można wcześniej spróbować tu:

https://allegro.pl/dla-kupujacych/program-wspolpraca-w-ochronie-praw

 

oznacz moderatorów

dora2a75
#8 Zapaleniec#

Już działam w tym temacie, dzięki za podpowiedź

oznacz moderatorów