anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POMIMO ZAMÓWIENIA PODJAZDU kurier nie dostaje zleceń

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

Witam, pisze na tablicy ponieważ przez formularz kontaktowy nie uzyskałam żadnej odpowiedzi ani pomocy a wręcz zostałam zbywana. Mianowicie @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  proszę o zweryfikowanie sytuacji odnośnie przewoźników UPS i DPD pomimo zamienienia podjazdu i na panelu allegro widocznych statusów z odznaczonym faktem że podjazd jest zamówiony UPS ani DPD nie dostają zleceń na podjazd. Po weryfikacji przez formularz allgero okazuje się że widnieje zamówiony podjazd u allegro i nie widzą problemu bo zamówienie zostaje zrealizowane TYLKO DLATEGO ŻE SAMA DZWONIE DO KURIERÓW I PROSZĘ O TO ABY PRZYJECHALI PO PACZKI, zatem czy ktoś jest na tyle kompetentny w dziale IT żeby sprawdził dlaczego UPS i DPD nie dostają zleceń albo chociaż wysłać do nich zapytanie żeby zweryfikować cała zaistniałą sytuację ?

Płace Wam kilkadziesiąt tysięcy prowizji miesięcznie a Wy macie w głębokim poważaniu problem i nie reagujecie  bo przecież u Was wszystko widać tak jak powinno być, przez Wasze wymysły i brak kompetencji moja jakość obsługi klienta leci w dół. Proszę o porządne zweryfikowanie i odpowiedz bo już mi się nudzi czytanie w kółko tego samego że zlecenie zostało zrealizowane .... KUR....A zostało zrealizowane bo sama wydzwaniam po kurierów na ich prywatne numery!!!!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA podaj proszę przykładowe zamówienia przy których ten problem wystąpił. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów