anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poniedziałkowy spadek sprzedaży

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Jak tam dzisiaj u Was? 

Bo u Nas z niewiadomych powodów dzisiejsza sprzedaż spadła praktycznie do zera

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

serwis-texas
#19 Nestor#

@petscenter 

U grubo. Weźcie to przeanalizujcie porządnie bo np u mnie nic się nie dzieje niepokojącego.

 

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@serwis-texas Dzięki za odpowiedź. No właśnie wszystko przeanalizowałam i teoretycznie wszystko jest w porządku - widoczność, jakość sprzedaży, supercena na określonych produktach. W sumie już nic innego mi nie przychodzi do głowy

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Chyba taki dzień, u nas też nie ma szału.

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie lubię poniedziałków.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety

LEW433_0-1713795039552.png

 

nie tylko Ty.

oznacz moderatorów

importexport1
#1 Nowicjusz#

U nas też dzisiaj sprzedaż zerowa. Ogólnie od kilku dni jest dużo słabiej i zastanawiam się co się dzieje.

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@importexport1 U Nas weekend był taki sobie ale coś tak się kręciło. Natomiast dzisiaj jest tragedia. Ostatni raz kiedy tak mieliśmy to było jak był problem z płatnościami na Allegro

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@petscenter 

Sprawdź jeszcze czy coś z kategoriami, produktami się nie dzieje. Nie podpowiem Ci jak, nie znam branży.

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@serwis-texas Dzięki serdeczne za podpowiedź. Na to nie wpadłam

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@petscenter 

Zapewne rzucam Ci ślepe tropy (nie będące 100% wytłumaczeniem) ale sprawdzać trzeba wszystko. Weź pod uwagę np takie akcji jak

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/brak-opcji-roz%C5%82%C4%85cz-te-same-ofer...

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@petscenter ogólnie kwiecień kiepściuni , ale w ub . roku było tak samo więc nie panikuję i spokojnie czekam na nowy miesiąc 

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria U nas w kategorii nie ma za bardzo sezonowości. Jedzenie dla pupila musisz na bieżąco kupować, więc różnice pomiędzy ofertami są ale niewielkie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@petscenter zacytuję stare powiedzenie ,,, jak się je to się pie...dzi , jak się p....dzi  , to śmierdzi , a jak śmierdzi to rzeba prać ,, . Kosmetyka ... rozumiem , nie wszystko jednakowo sprzedaje się na przestrzeni roku ,ale skąd wobec tago sezonowość w środkach czystościowych ? , ale tak jest  odkąd handluję , a to już baaaarrdzo długo .

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria Masz rację ani w tym logiki ani sensu 😕 Ale na tym portalu to już tego nie szukam...

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@serwis-texas Problem z łączeniem ofert znamy aż za dobrze. Kupujący nam się mocno skarżą na to. Ale to też sprawdziłam. Wiem, że na naszych ofertach zmienia się lista 3 razy. I pokazuje się dokładnie tak samo jak tydzień temu czy miesiąc temu. Więc to też raczej nie to 

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry, u nas tez od tygodnia jakaś masakra z zamówieniami, cały ten rok to niestety spadek sprzedaży.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na allegro sprzedaż kwiczy jak prosiak w zagrodzie ale za to handel bazarowy w weekend kwitnie w najlepsze . Wczoraj wystawiłem się ze swoimi świecidełkami na giełdzie kolekcjonerskiej i sprzedaż przerosła moje oczekiwania . Przez kilka godzin udało się sprzedać tyle co na allegro przez ostatnie dwa miesiące . Ludziom już się chyba (przynajmniej tak mówią przy zakupach) znudziło się przepłacanie i kupowanie kota w worku tu na portalu . Sprzedawca nie jest temu winien , bo musi coś zarobić i musi drożej wystawiać ale sam na to ma niewielki wpływ ,zwłaszcza jak mu pod dobry towar bez problemów każdy może podpiąć coś podobnego gorszej jakości . 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kolekcjoner608  Kolejny argument do przekonania tych, co nie wierzą w życie pozaallegrowe. Ja sprzedaż mam na mniej więcej stałym poziomie, ale udział Allegro jest w niej (na szczęście) coraz mniejszy

oznacz moderatorów