anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ponowne problemy z informowaniem klientow o czasie wysylki

accadia
#12 Orędownik#

Jak zwykle sytuacja, keidy to sa jakies dni wolne i klienci sa przez Was oszukiwani w kwestii czasu wysylki.

Przyklad: zamowienie 62dfcc70-f009-11ee-b0d6-bf282455eb47

W momencie dokonania zakupu przez klienta mialem we wszystkich ofertach ustawiony czas wysylki dwa dni robocze, ze wzgledu na duza ilosc zamowien, ktore wplynely przez swiateczne dni.

JAKIM WIEC PRAWEM Wasze algorytym wprowadzaja w blad:
1. przy zakupie pokazuje mi, ze mam czasu wysylki do konca dnia jutrzejszego
2. klientom w opcjach dostawy pokazuje, ze juz w srode beda mieli zamowienie u siebie (gdzie w srode paczki dopiero odbierze kurier).

Kto odpowiada za ten burdel i jakim prawem wiecie lepiej, kiedys sprzedajacy sie wyrobi ze swoja praca.
Dlaczego robicie takie problemy, zeby wy$@@$$ w kosmos te algorytym, ktory robia wiecej krzywdy niz pozytku i pozwolic, aby klient widzial czas dostawy wg naszych ustawien, a nie Waszej sztucznej pseudo-inteligencji

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Cześć. Przewidywany czas dostawy jest obliczany na podstawie m.in. Twoich poprzednich wysyłek. Jeśli zmieniłeś deklarowany czas wysyłki, to w zakładce Skuteczność wysyłki jest opcja Dostosuj czas dostawy do Twoich preferencji. Znajdziesz tam przycisk [wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja].

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Albo ja jestem jakiś "tępy w rozumowaniu" , albo to jest "tępe" Allegro. Rozumiem, że czas dostawy jest wskazywany na podstawie poprzednich wysyłek - niestety, kupujący tego nie rozumieją

Kolejna rzecz - wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja - co to znaczy? Sprzedawca deklaruje wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych, nie deklaruje dostawy w określonym terminie, nie ma nawet takiej możliwości. Proszę również o wskazanie kurierów, którzy zagwarantują dostawę w terminie D+1, zgodnie ze swoim regulaminem. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dodam jeszcze że ten przycisk trzeba co 10 dni włączać 

oznacz moderatorów