anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Porażka w działniu Program wop

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Wczoraj zostła nałożna blokada sprzedażowa, na wystawianie ofert. Zatrudniamy 6 osób do wystawiania ofert robimy ponad 200 ofert dziennie od zdjeć po opis. Wczoraj dzięki polityce Allegro na kolejne 7 dni, 6 osób traci poracę. Powód żekoma sprzedaż produktu nieorgynalnego. Mało tego po przekazaniu całości dokumentacji do firmy zewnętrzej potwierdzającą autentycznośc produktu + łańcuch dostaw cisza - brak kontaktu, konsultancji Allegro brak rzetelnej odpowiedzi formułki kopiuj wklej. Nadmienię że mamy 23tyś ofert. Wasz dział wspiernia "program wop" to jest jakieś nieporozumienie. Podejmuje decyzje które narażają firmę na straty. 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AndreGoods przykro mi i rozumiem zdenerwowanie w tej sytuacji, jednak decyzję w tej sprawie może podjąć tylko Dział, z którym prowadzisz już korespondencję e-mail. 
Poczekaj proszę na odpowiedź w sprawie nr 32086508. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

To nie jest rozwiązanie, nie można uzupoełniać stanów magazynowych edytowac ofert, organizowac zwrotów. To co zrobiliście to jest "średniowiecze marketplace" 

23tyś ofert wszystko wystawione ręcznie, teraz nie możemy nic zrobić, nic edytowac dołożyć na stan magazynowy.  

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

możesz wykonać przewidziane prawem w tej sytuacji kroki prawne

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED dziwię się jak się zgłasza że chińczyki wystawiają na potęgę podrobione lego czy głośniki jbl to nie są w stanie potwierdzić a tu Powód żekoma sprzedaż produktu nieorgynalnego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

Ok, to teraz dzieki waszej wspniałej blokadzie, (barku jakikowiek kontaktu). Może mi ktoś pomoże? Znikło mi ponad 3500 ofert, jak znaleśc te które przez waszą blokadę, powinno się wznowić? Mam ręecznie patrzeć każdą z ofert? Ręce mi opdają 3500 ofert przeciesz to co zrobiliście mam miesiąć sytraty!!! 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takich mają fachowców na Allegro, widać że komuś bardzo zależy na upadku tej firmy.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Najprawdopodobniej swoim towarem dobierasz klientów sklepu Allegro OSA, 

oznacz moderatorów