anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia mailowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

czy nie dałoby się przywrócić dotychczasowych form mailowych powiadomień o zakupie, wyborze formy wysyłki etc  albo przynajmniej pozwolić wyszukiwarce na odnajdowanie kluczowych informacji dot. transakcji?

Używam Thunderbirda i do tej pory wystarczało jak wpisałem do wyszukiwarki login kupującego i już mi się  wyświetlały wszystkie dane  dot. tej transakcji, teraz powiadomienia przychodzą w nowej dziwnej formie do której się pewnie z czasem przyzwyczaję ale pracę bardzo utrudnia mi fakt że obecnie wyszukiwarka poczty nie znajduje NICZEGO z takiego powiadomienia,  ani loginu ani info n/t dokonanej transakcji, ktoś się napracował żeby zablokować wyszukiwanie w poczcie istotnych wiadomości tylko po co ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

ELEKTROMARKET spróbuj za pomocą unikalnego adresu e-mail kupującego 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

mdrogeria  też zero wyników

oznacz moderatorów
wiczolek_michal
#9 Pomysłodawca#

Używam The Bat i u mnie wyszukiwarka działa poprawnie.

Informację od allegro o tym że ktoś u Ciebie kupił masz bez loginu w temacie.

Ale e-mail o tym że wybrany został sposób zapłaty / dostawy jest już z loginem,

tak samo jak informacja o wpłacie.

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

niestety u mnie wyszukiwanie działało ale przestało działać przy tej nowej formie powiadomień, pozostaje "optyczne"  wyszukiwanie po godzinie zakupu, dla mnie jest to istotne bo wszystkie załatwione maile przenoszę do "done"  i wtedy w nawale spamu nie przeoczę żadnego pytania czy zamówienia 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

już wiem o co chodzi, Allegro tu nic nie zmieniło  to program Thunderbird się zaktualizował i żądał potwierdzenia że wiadomości pochodzące od Allegro są pożądane, ja tego nie zauważyłem i mogłem przeczytać  wiadomość ale dla wyszukiwarki była ona  niewidoczna zanim nie potwierdziłem że to wiadomość pożądana, teraz się nauczył że maile od Allegro są pożądane i już ich nie blokuje

oznacz moderatorów