anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

powiadomienia na tel o otrzymanej wiadomości od kupującego bądź sprzedanym produkcie

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

Witam

czy istnieje jakaś forma powiadomień wysyłanych na telefon np sms o pojawieniu się wiadomości od kupującego bądź sprzedanym przedmiocie? Interesuje mnie czy jest coś w rodzaju wiadomości "push" widocznej od razu na tel a nie wchodzeniu na maila co jakiś czas.

pozdrawiam

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Możesz ustawić powiadomienia push w aplikacji. Będą informować o sprzedanym przedmiocie lub nowej wiadomości na czacie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Jeśli masz włączone powiadomienia dotyczące wiadomości na czacie w aplikacji Allegro, a powiadomienia nie przychodzą, to prawdopodobnie zależy to od ustawień w Twoim telefonie (i zablokowaniu powiadomień push w aplikacji). 

ko_alka_0-1677170899662.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

Mam zaznaczone to co na zdjęciu, telefon jest tak ustawiony jak na inne aplikacje które powiadomienia wysyłają, na aukcjach były sprzedaże od czasu tej dyskusji, niestety dalej nie ma powiadomień, jestem ciekaw czy innym się coś pojawia

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

wersja nr 7.7.0 na tel z systemem ios

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Android czy iOS? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

iOS 16.1.1

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ dziękuję, zweryfikujemy dlaczego nie otrzymujesz powiadomień i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy dostanę szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ mam jeszcze prośbę o sprawdzenie, czy masz włączone zgody systemowe do pokazywania powiadomień na urządzeniu z którego korzystasz. Nie chodzi o ustawienia na koncie Allegro, tylko ustawienia w telefonie, w iPhone znajdziesz je na liście aplikacji wchodząc w opcje Ustawienia>Powiadomienia>Styl powiadomienia. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

wszystkie zgody w telefonie jak i w allegro mam włączone, dziś nawet dostałem wiadomość push o wysyłce zakupionego przeze mnie  przedmiotu ale o swojej sprzedaży wiadomości push nie dostaje.

Mam pytanie do innych sprzedających, z czego korzystacie aby dostać wiadomość w tel o swojej sprzedaży?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Mam jeszcze jedno pytanie, czy sprzedaż dotyczy ofert z Allegro, czy Allegro Lokalnie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

Dotyczą sprzedaży na Allegro 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Skonsultowałam tę kwestię z zespołem i nie wysyłamy powiadomień o sprzedaży na Allegro. Jedyne notyfikacje jakie możesz otrzymywać to te o zakończonej oferty na Allegro Lokalnie, ale do tego musisz mieć zainstalowaną aplikację Allegro Lokalnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź, a nie wiesz może czego sprzedający używają żeby być poinformowani o sprzedaży oprócz maila?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_gregors_ Zamówienia od kupujących możesz sprawdzić w każdej chwili w tej zakładce, ale powiadomienia mailowe to najpopularniejsze rozwiązanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów