anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powracający problem z wielowariantowością

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Po raz kolejny powraca problem z wielowariantowością, temat przerabiany już wielokrotnie, niestety wciąż nie został naprawiony, część ofert nie wyświetla się w wariantach, sprzedaż w tych ofertach praktycznie ustała, proszę  w końcu naprawić ten problem, przykładowe oferty z błędnym wyświetlaniem wariantów poniżej:

 

https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-lenonki-retro-steampunk-11787888529

https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-lenonki-retro-steampunk-11787870073

https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-lenonki-retro-steampunk-12344341453

 

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

wisbhp
#7 Wielbiciel#

Przecież to u nikogo nie działa. Każdy sklep który widze jest rozwalony przez wielowariantowość.
Mamy np buty. tworzymy nowy produkt, wszystkie podpięte do katalogu z nowymi kupionymi EANami rozmiarówka od 41 do 46.
Następnego dnia sprawdzam czy wszystko działa, a skądże. Klikam na każdy numer 41, widzę resztę, 42 - widzę resztę, klikam na 43 widzi tylko 43 nie ma innych, klikam na 44 widzi znowu wszystkie w tym 43, aż do 46 i tak z każdym niemalże towarem i tak prawie codziennie. Nie mówiąc już o tym że w zakładce wielowariatowość nie łączy już nawet tych samych modeli o różnym tylko kolorze.
Jakby każdy tak pisał i prosił o wsparcie może by ruszyli tyłek z allegro, ale mi np. się nie chce. Wolę czas spędzić na własnym sklepie niż ciągle szukać przyczyn dlaczego odłączyło mi jeden numer i klienci pytają czemu nie mogą kupić, czemu nie ma rozmiarówki jak jest cała wstawiona a na allegro jej nie wyświetla. Dzisiaj i wczoraj zakończyliśmy właśnie 500 takich aukcji bo i tak nie da się sprzedać w nich całej rozmiarówki.

oznacz moderatorów

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Co gorsza, ta wielowariantowość nie działa od bardzo dawna i nikt nie raczył do tej pory tego naprawić, Allegro przerzuca swoje obowiązki na sprzedawców nakazując im ciągle wysyłać zestawienia, tabelki w excelu jak to ma wyglądać prawidłowo i albo działa przez chwilę, a później znów to samo, albo nie robią z tym nic i jak nie działało, tak dalej nie działa. Widzisz, Ty sprzedajesz też poza Allegro, u mnie Allegro jest głównym kanałem sprzedaży, więc jeśli jakaś oferta nie wyświetla się w wariantach to jej sprzedaż spada do zera.

oznacz moderatorów

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Tabelki z Excela wysłane 8dni temu, żadnej konstruktywnej odpowiedzi, wielowariantowość nadal nie działa, produkty wyświetlają się nieprawidłowo, czy w końcu ktoś się tym zajmie i rozwiąże problem?

oznacz moderatorów

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Wspaniale działacie Allegro, problemy z wielowariantowością nadal nie rozwiązane, brak odpowiedzi przez formularz kontaktowy, brak odpowiedzi w powyższym wątku, totalny zlew z Waszej strony, w międzyczasie kolejne oferty w kolejnych wariantach zaczęły wyświetlać się nieprawidłowo, także bardzo Wam dziękuję za profesjonalne podejście i sprawne rozwiązanie problemu, jak zwykle można na Was liczyć 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@H_A_X dzisiaj dostałeś od nas wiadomość w swoim zgłoszeniu, więc sprawdź proszę skrzynkę i odpowiedź na nią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Bardzo się cieszę, że po kolejnej mojej wiadomości, ktoś w końcu raczył zająć się problemem, mam nadzieję, że na jego rozwiązanie nie będę musiał czekać kolejnych tygodni, tak jak na odpowiedź z Waszej strony, analogia jest prosta, jeśli wariant się nie wyświetla, wariant się nie sprzedaje, zależy mi na tym, aby wszystkie warianty wyświetlały się prawidłowo, aby wszystkie warianty się sprzedawały, Wam też powinno na tym zależeć 🙂

oznacz moderatorów

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Od zgłoszenia mojego problemu z wielowariantowością minął już grubo ponad miesiąc, czy problem zostanie w końcu rozwiązany i warianty będą wyświetlały się prawidłowo, czy nadal będziecie zwodzić mnie i innych sprzedawców, którym część wariantów się nie wyświetla lub wyświetla się błędnie? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Alegoria24_pl
#9 Pomysłodawca#

Pocieszę Cię, czekamy na rozwiązanie problemu już prawie 2 miesiące. Po miesiącu dostaliśmy absurdalną odpowiedź, że np. ten sam wzór nadruku na różnych kolorach tego samego modelu koszulki to nie są warianty produktowe. Napisaliśmy obszerną reklamację, skonsultowaną przez prawnika, wskazaliśmy przykłady innych aukcji. Żadnej odpowiedzi.

"Jem przecież" w czystej postaci 😉

oznacz moderatorów

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Też dostawałem absurdalne odpowiedzi oraz stos wymówek, to jest przykre, że tak duża firma jak Allegro, której przychody zapewne są liczone w miliardach złotych, nie potrafi rozwiązać tak błahego problemu, refleksja nasuwa się jedna, Allegro nie chce rozwiązać tego problemu lub totalnie go ignoruje, absolutnie nie licząc się ze zdaniem sprzedawców, ale to już w zasadzie wiadomo nie od dziś 🙂

oznacz moderatorów