anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z generowaniem etykiety COD na Czechy

Daltra
#7 Wielbiciel#

Całą obsługę nack-endową mamy w baselinkerze. Podczas próby generowania etykiety COD na Czechy w Baselinkerze wyskakuje mi błąd :

"Wybrana metoda dostawy nie wymaga podania numeru iban, wpłatę za przesyłki pobraniowe prześlemy na Twoje środki (COD_IBAN_NOT_EMPTY additionalServices)  (#NP5) ".

Komunikat wygląda na wygenerowany przez Allegro przy próbie generowania etykiety.

Czy należy to rozumieć że środki z pobrań wysyłek do Czech nie są przesyłane bezpośrednio na mój rachunek (ten podany w konfiguracji)  tylko przez mój rachunek "rozliczeniowy" z Allegro. 

Nie wiem czy jak usunę z konfiguracji nr rachunku dla przesyłania pobrań to środki z tego tytułu mi nie "znikną".

Grzegorz Tchórzewski

Daltra sp. z o.o.

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Daltra czy możesz podać mi numer zamówienia, którego dotyczy ten komunikat i przesyłka?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Daltra
#7 Wielbiciel#

Np. zamówienie nr :  990e5560-a9cc-11ee-afcc-9b9dab9ab1b6 . 

W Allegro etykieta się generuje, ale pytanie dotyczyło generowania etykiety w Baselinkerze bo tam wyskakuje mi błąd. Co ciekawe cały czas etykiety pobraniowe na Polskę generują się w BL bez problemu. Problem dotyczy tylko Czech stąd pytanie dotyczyło też kwestii czy rozliczenie pobrań z Czech jest w jakimś innym trybie niż na Polskę

pozdr.

GT

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Daltra tak w metodach pobraniowych, pieniądze pobrane w PLN zostają przelane na konto bankowe, natomiast pieniądze pobrane w innej walucie trafiają na saldo w Allegro Finanse.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów