anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z jedną dpowiedzią

bobishopd
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W skrócie zaistniała taka sytuacja.

Nie odpowiedziałam na jedną wiadomość ok 1lub 2 miesięcy.przegapilam.zauwazylam po jakim czasie że spadają mi punkty.Patrze na wskazówki żeby przejrzeć te wiadomości i odpowiedzieć.Wygenerowalam raport i jest no i odpowiedziałam...i zaczęła się katastrofa .zadzwoniłam na infolinię to pani powiedziała że nie odpowiada się na tak zaległe wiadomości bo jakiś ciąg przerwałam i ujeło mi tyle punktów poleciał Smart stan sprzedaży do poprawy.

Nie lekceważę klienta .uważam to za nie fair skoro mam dobre inne parametry a przez jeden bład poleciało wszystko.

Proszę o radę albo interwencję 

Screenshot_2023-08-12-07-52-07-373_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bobishopd albo odpowiadać w ciągu 24 godz albo wcale. Po 30 dniach dane pytanie przestaje być brane pod uwagę w statystykach. Teraz musisz czekać i najlepiej natychmiast odpowiadać na inne pytania (np autoresponder) aby statystyki podciągnąć.

Moja sugestia to [edycja]

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bobishopd tylko szybko odpowiadaj , moje już masz , ale widzę  ,że problem masz nie tylko z wiadomościami

oznacz moderatorów

bobishopd
#7 Wielbiciel#

Nad wszystkim innym pracuję ostro bo wcześniej wybrałam zła hurtownię i były problemy z wysyłką ale teraz nadrabiam.to się wydarzyło mam od 4 dni jak odpowiedziałam niepotrzebnie na te wiadomosc

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bobishopd Twoje oferty nie są ,,smart ,, to podstawowy problem , nad którym musisz popracować .

oznacz moderatorów

bobishopd
#7 Wielbiciel#

Bo mi  4 dni temu zdjęto przez ten mój ruch z odpowiedzią wcześniej mialam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

komis-bell kostas11 az1rael Client:44052296 AnnaG-Antyki mikeza br. pinsplash kolekcjoner608 _Likos_ Ziolko39 TomBanknoter RED ha ... i teraz musicie się domyśleć bo jak napiszę o co chodzi to mi wpis usuwają .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bobishopd ale Ty nie straciłeś smarta przez punkty za odpowiedzi tylko przez negatywa i spadło Ci polecenie poniżej 98 % !!!!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów