anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z manager.paczkomaty

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

W dniu 09-02-2022r występowały problemy w dostępie do manager.paczkomaty w związku z tym nie można było zamawiać kuriera po podjazd ani tworzyć nowych etykiet. Firma Inpost nie poczuwa się do winy tak samo jak i szanowne Allegro, w związku z tym sprzedawca zostanie za to oceniony poprzez zaniżenie ocen i statystyk przez platformę, i niestety przez kupujących. Chcąc udowodnić problem w Inpost to sprzedawca musi udowodnić Allegro o problemie technicznym wtedy szanowne Allegro zastanowi się czy usunąć oceny do niezrealizowanych przesyłek. Pozostaje jeszcze ocena i komentarz kupujących, z którym Allegro również nic nie zrobi. Mam nadzieję że będzie więcej pokrzywdzonych sprzedawców przez dzisiejsze problemy i coś w tej sprawie szanowne allegro zrobi, a nie że za wszystko odpowiedzialny jest sprzedawca!  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@sklepRTVSAT przyzwyczaj się, nie było żadnej poważnej awarii bo nikt tu nic nie pisał, mi też menadżer działa poprawnie cały dzień 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Z ciekawości oznaczę moderatorów.
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube! https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sklepRTVSAT nie odnotowałem żadnych problemów z managerem , zlecenie podjadu poszło gładko ,kurier również był 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sklepRTVSAT Cześć. Otrzymałam informację od InPost, że było to chwilowe spowolnienia działania Managera Paczek i trwały mniej niż 20 minut. Jeśli Twoje statystyki ucierpiały, to możesz przesłać numery zamówień przez formularz i zweryfikujemy Twoją sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Zgłoszenie wysłane! Problem występował między godziną 12:55 a 13:25

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Kilka godzin temu wysłałem do was wiadomość zgodnie z udzieloną tutaj informacją. Do teraz brak kontaktu z waszej strony. Jest problem to allegro nie pomoże, sprzedawca ma oczekiwać w kolejce na rozwiązanie problemu za 31dni! 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Wasza pomoc kończy się tylko na jednym pustym zdaniu o formularz, po jego wysłaniu kontakt się urywa! To wasza pomoc w rozwiązaniu sprawy. Statystyki zaniżyliście ale co to was interesuje że problem był po stronie Inpostu a nie sprzedawcy! Bezpodstawnie i bezprawnie zaniżyliście statystyki. Takie rzeczy tylko na tym pseudo allegro. 

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Nie odnotowałem w dniu dzisiejszym takich problemów.

Dotyczy pracy w godz. do 12:00.

Sytuacje związane z awariami zdarzają się. Niestety, reklamacje - to jak kopanie się z "koniem", zgadnij kto wygra...

Ostatnio miałem szereg problemów z generowaniem etykiet InPost Kurier - zaznaczone, wygenerowane - brak etykiet do wydruku. Więc "skrobię" wszystko ręcznie, za 30 min będzie kurier po spakowane przesyłki, a etykiet automatycznych - brak do wygenerowania.

 

oznacz moderatorów