anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wielowariantowością.

Familymeble2021
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mam problem z grupą produktów. Wielowariantowość nie działa poprawnie. Mimo poprawnego przypisania produktów do grupy w panelu wielowariantowości wyświetlane są inne produkty ( inne modele foteli)

 

Przykładowo produkt Uszak Luna:

https://allegro.pl/oferta/fotel-bujany-uszak-luna-print-duo-czarna-monstera-13968580487

 

ustawienia w zakładce wielowariantowości wyglądają tak:

Zrzut ekranu 2023-10-03 1418221.png

 

Wchodząc w oferte widzimy produkty z innych kategorii zamiast produktów z inną tkaniną:

Familymeble2021_0-1696335775517.png

 

 

Tak samo dzieje się w innych produktach. Przykładowo fotele VIKA:

Mamy dodane 

8 foteli na nóżkach

8 foteli z podnóżkiem

8 foteli na płozach

Link do jednego z produktów.

https://allegro.pl/oferta/fotel-uszak-skandynawski-vika-bujany-family-meble-13968333764

 

Wszystkie warianty są pomieszane między modelami ( Vika i Luna)

 

Proszę o informację zwrotną. Zauważyliśmy też że mimo że usunelismy utworzone warianty produktów - nadal są one wyświetlane (fotele VIKA)

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Familymeble2021 poprosiłam już zespół o weryfikację tej sytuacji, więc na razie proszę Cię o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Familymeble2021 jak obiecałam wracam z informacjami. Mamy tutaj dwa powody tej sytuacji: 

1. błędne powiązanie oferty z produktem - oferta czarnego fotela jest połączona z produktem w kolorze zielonym, więc to niepoprawne połączenie, które należy poprawić. 

2. druga kwestia to fakt, że w tej kategorii mamy warianty produktowe, które wyświetlamy zamiast wielowariantowości (wariantów ofertowych). W tym konkretnym przypadku grupujemy produkty po podobieństwie zdjęcia oraz marce. Jeżeli tak stworzone automatyczne warianty nie spełniają Twoich oczekiwań to skorzystaj proszę z szablonu, który otrzymasz od nas niebawem w wiadomości mailowej i odeślij nam go proszę uzupełniony. Informacje od Ciebie pozwolą nam uzupełnić te dane do systemu i dzięki temu warianty będą funkcjonowały w takiej formie jaką chcesz dla swoich produktów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Familymeble2021
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odp.

Ad 1

Z poziomu administracyjnego nie ma połączenia tych produktów, nie możemy ich sami połączyć.

Ad 2 

Ok, czekamy zatem na maila, uzupełnimy go. Chcemy aby warianty kolorystyczne wyświetlały się jak w poprzednich modelach, to świetne rozwiązanie, klienci z łatwością orientują w naszych ofertach, zależy nam na tym

 

Pozdrawiam serdecznie 

 

oznacz moderatorów

Familymeble2021
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Czy możemy prosić o ten szablon do ustalenia tych wielowariantowych ofert? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Familymeble2021 powinieneś mieć go już w swojej skrzynce mailowej, bo dostałam już potwierdzenie, że wysłaliśmy go w wiadomości do Ciebie. Dlatego sprawdź proszę dokładnie swoją pocztę, a gdybyś go nie odnalazł tego maila, daj mi proszę znać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Familymeble2021
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem, ale nie ma tej wiadomości, spam czysty, oferty i powiadomienia również, mogę prosić o wysyłkę na maila familymeble2021@gmail.com

Dziękuję  🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Familymeble2021 tak, poprosiłam już o ponowną wysyłkę, ale może to chwilę potrwać, także poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Familymeble2021 bardzo Cię przepraszam, ale mieliśmy drobne problemy z wysłaniem tego szablonu. Możesz go pobrać z tego artykułu i przesłać do nas na adres spolecznosc@allegro.pl (dodaj proszę link do tego wątku) lub przez formularz kontaktowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Familymeble2021 dziękuję za plik, ale musisz go poprawić, bo nie jest uzupełniony poprawnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Familymeble2021
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 🙂

Plik wariantowy mamy poprawiony. Dziwi nas tylko fakt, że tak samo możemy zaznaczyć na wielowariantowości na allegro, i nie było by całego zamieszania 😞

Przesyłam plik i czekam na odp,

Pozdrawiam serdecznie i liczę że uda się zakończyć prace nad tymi ofertami

oznacz moderatorów

Familymeble2021
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nadal czekamy na odp w sprawie wariantów, jest coś wiadomo w sprawie pliku który wysłaliśmy w zeszłym tygodniu? 

oznacz moderatorów