anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wielowariantowością

wezzi93
#7 Wielbiciel#

Witam! 

Cały czas mam problem z wielowariantowością.

Zajmujemy się nadrukami na koszulkach, mamy swoje wzory (nie powtarzają się na allegro).

Posiadamy dwa konta. Na każdym koncie na wszystkich koszulkach tworzymy ręcznie wielowariantowość - wzór/kolor i rozmiar. Koszulki są połączone przez nas tematycznie, np. na Dzień Babci, Walentynki itp. 

Szkoda tylko że wszystko mamy rozwalone, niepokazuje wszystkich rozmiarów lub  na miniaturce jest inny wzór niż w ogłoszeniu, przerzuca z jednego wzoru na drugi. Do każdego wzoru tworzymy nowy produkt w katalogu, ale to nic nie daje. Cały czas próbujemy to naprawić. Spędzam nad tym całe wieczory, ale niestety bezskutecznie.

Niestety przez te super zmiany spadła sprzedaż. Z początku gdy zaczęłam sprzedaż na allegro wszystko było ok. Sprzedaż rosła, wielowariantowość wyglądała tak jak ma wyglądać.   

Z tych dwóch kont posiadam ok 5 tys ogłoszeń, większość nie zgadza się z wielowariantowością utworzoną przez nas.

Czy można wrócić do wielowariantowości utworzonej ręcznie? 

Pozdrawiam!  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wezzi93 Tego typu ploblemy najlepiej zgłosić bezpośrenio do zespołu, który będzie mógł Wam pomóc w poprawnym grupowaniu ofert w wielowariantowości produktowej. W tym celu uzupełnij proszę szablon, który znajduje się w tym artykule i odeślij go przez ten formularz kontaktowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wezzi93
#7 Wielbiciel#

ok, spróbuje to przygotować i wyślę.

Mam nadzieje, że będzie ok gdy to wyślę. 

oznacz moderatorów