anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zgłoszeniem problemu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Methrylis
#13 Ambasador#

Próbuję zgłosić błąd w kubku, bo podano zły litraż, niezgodny z informacją od producenta. Chcę więc zmienić parametr z 300 ml na 275 ml, ale wywala mi komunikat "Niepoprawna wartość precyzji dziesiętnej: 0". O cholerę chodzi? Próbowałam dodać zera po przecinku albo cokolwiek, ale nie bardzo wiem co tu zrobić. Screen poniżej

 

Methrylis_0-1712643623305.png

 

 
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Methrylis
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis podaj proszę EAN albo ID tego produktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

30a7ed66-118e-4ef7-bcaf-f655490d9c3d

5901924490388

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@la_nika ewidentnie coś w całej kategorii jest zepsute, bo nie da się zgłosić żadnej zmiany - błąd w litrażu wszystko blokuje

Methrylis_0-1712669069132.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis zgłosiłam to. Dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis dziękuję! Poprosiłam o zmianę tego parametru, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:70618687
#1 Nowicjusz#

Czy mogę prosić o podobne działanie w przypadku tych EAN-ów:

5905896113207

5905896113191

5905896113184

5905896113214

Przez problem ze zmianą pojemności na 330ml nie mogę zmienić ani kategorii, ani nic innego.

 

Ewentualnie czy to jakiś chwilowy problem?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70618687 w przypadku tych produktów trzeba zmienić w zasadzie wszystkie parametry i kategorie przez zgłoszenie błędów w produktach. 
Ponieważ w katalogu te kubki są krzesłami i są w takiej kategorii (112737). Widzę, że EANy są poprawne i przypisane kubkom, dlatego konieczne będzie zgłoszenie błędów. 

5905896113207
5905896113191
5905896113184
5905896113214

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@la_nika a czy w mojej sprawie coś wiadomo? Zwłaszcza że problem chyba dotyczy wszystkich kubków, tu następny przykład: 5901924484042 - powinno być 300 ml, nie 250 ml.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis przykro mi, ale jeszcze nie mam odpowiedzi, dam znać, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wiem, że macie bardzo dużo zgłoszeń, ale nie rozumiem jednej rzeczy. Po wprowadzeniu tego cholernego, pełnego błędów katalogu i przy absolutnie zerowej pomocy ze strony allegro, człowiek naprawdę chcę tu posprzątać, ponaprawiać produkty i pozgłaszać błędy - ale nawet tego nie może. Kubki mają błędny litraż, niezgodny z miarami producenta, ale allegro uniemożliwia mi wykonanie zmiany. To dotyczy wszystkich kubków - litraż blokuje dokonanie jakiekolwiek zmiany w kategorii. Więc to jest śmieszne, że mogę albo wystawić produkt z błędem, albo nie wystawiać go wcale. I owszem, jestem niecierpliwa, bo czuję się olewana. Który to już dzień, trzeci? A błąd cały czas występuje. 

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Bardzo niedawno ktoś chciał zmienić rozmiar bluzki(?), która była taka sama -różnił się tylko rozmiar. Otrzymał odpowiedź, że trzeba utworzyć nowy towar, bo inny rozmiar to zupełnie co innego. Ale tu mamy EAN, który jest przypisany do konkretnego rozmiaru (mogą być EAN-y indywidualne, do różnych wzorów) i powinno być możliwe poprawienie na właściwy litraż.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@NajlepszyComPL ale nie jest możliwe, bo allegro wywala komunikat o niepoprawnej wartości precyzji dziesiętnej: 0. 

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

I to powinno poprawić/usunąć usterkę samo Allegro @la_nika 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Trzeci dzień a Ty już robisz " **piiip**oburzę " ? Ja czekam na działanie od  chyba lipca ubiegłego roku kiedy to pierwszy raz system uniemożliwił mi wystawienie aukcji informując że: na koncie zwykłym nie można deklarować wystawienia faktury VAT. A sęk jest w tym że od chyba już 4 lat nie wystawiam faktur ( nie ma możliwości zaznaczenia tej opcji . Przypominam o sprawie co jakiś czas ale bez rezultatu.

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@cztery_bez_atu No to co, że robię burzę? Upominam się, bo nie dam sobie czekać do lipca przyszłego roku na błąd, który psuje całą jedną kategorię.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 lubi to

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@pinsplash tak, pani szefowa na pewno jest zachwycona, że allegro zmusza mnie swoim błędem do wystawiania produktów z błędnymi parametrami 🙂

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Methrylis Niestety jest to kompletny "zlew" zgłoszeń, oni nawet nie chcą poprawić katalogu. Wielokrotnie zgłaszałem aukcje wystawione przez chińczyków w złych kategoriach ( typu krzesło wśród kubków - a więc 100% oczywiste) i absolutnie nic się nie działo. widać że bałagan w katalogu/produktyzacji jest im na rękę - tylko dlaczego? 🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów