anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problematyczny klient

EltechTG
#7 Wielbiciel#

Mam problem  z kupującym.

Kupił towar lecz międzyczasie  się  sprzedał i zwróciliśmy  kupującemu  kwotę za całość wraz z kosztami przesyłki. 

Dodatkowo  chcieliśmy  w ramach rekompensaty  wysłać  na nasz koszt i za darmo oprawę. 

Kupujący  zgłosił  problem  że  nie otrzmał towaru 😕 a nam napisał ze mamy mu zwrócić  2x większą  kwotę  niż zapłacił. 

Jak to rozumieć?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

RED
#21 Demiurg#

kodeks cywilny, zadatek

w dyskusji odpisać allegro, że wpłata została zwrócona i tyle

oznacz moderatorów

EltechTG
#7 Wielbiciel#

Tak.wpłata została zwrócona przez system.

A kupujący teraz nam pisze że jesteśmy mu winni 400zł gdzie wyłączniki kosztowały 60zł +9,99 wysyłka i to w całości zostało zwrócone, gdzie dawno mógłby kupić na innej aukcji a nam grozi karami bo nie może się wprowadzić

Myślę że jest to próba wyłudzenia.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@EltechTG Zgłoś go do Allegro za spam > a żądaniami się nie przejmuj > niech dalej śni > możesz co najwyżej załapać "negatywa" > na tym się kończą jego marzenia senne.

W odpowiedzi na następna wiadomość odpisz > "nie strasz, nie strasz bo się zes... nuu zbudzisz"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@EltechTG Jak zwróciliście kasę to poślij go na drzewo banany prostować.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Skoro dostał kasę nazad to allegro nic wam nie zrobi tylko mam nadzieję że przelew był przez ich system płatności. Pilnuj terminów na odpisanie w dyskusji i poslij go na drzewo a jak będzie straszył to poinformuj że wymuszanie niekorzystnego rozporządzenia mieniem i szantaż w celu uzyskania korzyści majątkowej policja chętnie przyjmie zawiadomienie 

oznacz moderatorów

EltechTG
#7 Wielbiciel#

Tak dostał kasę przez system allegro .

Ale ma ciągle jakiś problem, że poniósł koszty przez nas.

Tak jakby nie mógł kupić gdzie indziej produktu, a pieniądze zostały zwrócone .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

tego samego dnia zwróciliście kasę? to jego problem nie wasz 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@EltechTG To nie Ty masz problem tylko kupujący ma problem z Tobą 🙂 wiem że się takie rzeczy zdarzają, wiem że oddanie kasy rozwiązuje sprawę przy normalnych klientach, wiem że ustawa daje możliwość odstąpienia kupującego jak nie wyślesz w ciągu 30 dni ale jak widzisz czasem są z tego problemy 😞

Rada na przyszłość, jak mi się coś takiego trafiało, to kupowałem u konkurencji i wysyłałem nawet jak miałem dołożyć do tego 😄 mniej z tym problemów 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów