anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z nadawanie do punktu dpd paczek powyżej 60 cm od lutego

KADUART
#8 Zapaleniec#

Jak to jest że zwiekszacie gabaryty do punktu dpd pickup a jednoczesnie obniżacie do Żabki której nie można odłączyć od metody dostawy do punktu???

Jak jest teraz – Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup

Maksymalne wymiary oraz waga przesyłek dla tej metody, niezależnie od sposobu nadania:

  • waga paczki (rzeczywista lub gabarytowa) – max. 20 kg
  • długość najdłuższego boku – max. 100 cm
  • suma wysokości oraz obwodu (2x długość + 2x szerokość) – max. 250 cm.
Jak będzie

Zmienimy dwa z powyższych wymiarów. Od 12 lutego będą one wynosić:

  • długość najdłuższego boku – max. 150 cm
  • suma wysokości oraz obwodu (2x długość + 2x szerokość) – max. 300 cm.

Jednocześnie zmniejszymy maksymalne wymiary oraz wagę przesyłek, które nadasz w/do sieci Żabka:

  • waga paczki (rzeczywista lub gabarytowa) – maksymalnie 10 kg
  • wysokość – max. 60 cm
  • szerokość – max. 40 cm
  • głębokość – max. 40 cm.

Oznacza to że każda paczka powyżej 60 cm długości która jest zbyt duża do żabki musi zostać wyłączona też do punktu odbioru dpd bo obecnie nie rozdzielacie tego na allegro.

Oznacza to tyle że nie można bedzie wysyłać paczek wiekszych niż 60 cm długości też do punktów odbioru zatem jaki niby sens ma zwiekszanie maxymalnych wymiarów w punkcie dpd picokup ???

Ja nie wiem czy ktoś tam myśli w tym allegro...

Obecnie musze ja i całe tysiące sprzedawców wyłączyć wszystkie paczki powyżej 60cm do punktów pickup bo nie można tego normalnie rozdzielić...

Prosze mi powiedzieć jaki sens ma zwiekszanie rozmiarów jak zmuszacie sprzedawców do wyłączenia i tak tej metody dostawy ? to wielki błąd...

A może ktoś się obudzi i jednak bedzie można rozdzielić punkty dpdpicup od żabki ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KADUART zmiany wynikają z decyzji przewoźnika. 
Jeśli nadajesz w lub do sieci Żabka metodą Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup dodaj tę metodę wyłącznie w ofertach z produktami, które zmieszczą się w nowych maksymalnych wymiarach.
Obecnie nie planujemy rozdzielać punktów DPD Pickup od Żabki, damy znać, gdyby miało się coś zmienić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

deffner_pl
#8 Zapaleniec#

Wiadomo, odpowiedź w stylu Allegro. "Nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobisz"

A problem jest.

Z jednej strony Allegro ciśnie na udostępnianie metod odbioru osobistego, z drugiej strony nie pomaga sprzedawcom, którzy nadają paczki nie mieszczące się do boxów czy Żabek.

My mamy paczki 80x20x10 cm i też jest problem.

oznacz moderatorów