anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkty - błędy w zdjęciach - zgłaszanie nic nie daje

zagano44
#10 Popularyzator#

Sprzedaję w dziale moda  i dziecko (odzież sportowa i kąpielowa). Odkąd weszła produktyzacja moje oferty wyświetlają się w różny sposób (tzn. czasami według moich ręcznych ofert wielowariantowych, czasami według ofert połączonych na podstawie katalogu produktów). Jeżeli wyświetlają się według katalogu, to niestety część pierwszych zdjęć (miniaturek w produkcie) to zdjęcie tyłu produktu, a nie przodu, przez co w multiofercie fatalnie to wygląda.

Niestety moje zgłoszenia nic nie dają (ciągle widnieje część zdjęć tyłem), pomimo informacji, że moje zmiany zostały zaakceptowane. Dodam, że jesteśmy producentem i względnie kontrolujemy samodzielną sprzedaż na allegro, więc ponad 90% produktów jest sprzedawana tylko przez nas i ma połączenie z jedną ofertą.

Gdzie mogę zgłaszać takie oferty (produkty), jeżeli zgłoszenia zmian w katalogu nic nie dają?

Dziękuję.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

hardybejs
#12 Orędownik#

Miałem podobnie dzwoń do nich może uda ci się trafić na dobrą wrózkę- mnie sie raz udało

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zagano44 wskaż proszę oferty, w których są wyświetlane nieprawidłowe zdjęcia, jako miniaturki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów