anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja problem z marką

logario_ig
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Kilkukrotnie zgłaszaliśmy w produkcie 691621172452 poprawienie marki z "Bijgigs" na "Bigjigs Toys". Za każdym razem zmiana jest akceptowana i za każdym razem produkt wraca później do błędnego brzemienia marki "Bigjigs".

Tak w ogóle to moglibyście poprawić hurtem we wszystkich produktach markę "Bigjigs" na "Bigjigs Toys" bo jakiś czas temu ujednociliście nazwę tej marki w kategoriach, a w produktach wciąż pałęta się stare brzmienie "Bigjigs". Samego "Bigjigs" nawet nie ma na liście do wyboru marki, ale w produktach wciąż siedzi stara wartość. To powoduje, że jakakolwiek próba edycji ofert z takim produktem, system proponuje uaktualnienie dobrych parametrów na złe. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#16 Inspirator#

To tylko wierzchołek góry lodowej w bałaganie do jakiego doprowadza ta "produktyzacja".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No tak, z tą produktyzacją to coś najgorszego, co Allegro mogło wymyślić.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#14 Krzewiciel#

@logario_ig Dokładnie taki sam problem rozwiązuję tu z moderatorem. 

Zmiana musi być wykonana na liście dostępnych wartości w parametrze Marka i Producent oddzielnie dla każdej kategorii. Po tej zmianie produkty i powiązane oferty same se zaktualizują.

Część kategorii @_HolaOla_ mi już załatwiła, ale została jeszcze jedna.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#14 Krzewiciel#

W mojej ocenie sytuacja taka powstała w wyniku przeniesienia jakimś automatem występujących w produktach nazw producentów i marek do zamkniętej listy wartości do wyboru. 

Nie wiem jakie będą teraz ograniczenia dopisywania nowych wartości, ale przy tworzeniu jakiś "artysta" stwierdził że AnnA's14 to błąd i powinno być Anna's14.  Pewnie ucierpiało znacznie więcej znaków towarowych, ale nie wszyscy sie jeszcze zorientowali.

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderator
Moderator

@logario_ig, dzięki za Twoje zgłoszenie. Działam w sprawie ujednolicenia nazwy w produktach. 

Maja
   Moderator

mr_oma
Moderator
Moderator

@logario_ig, otrzymałam informację, że zmiany zostały naniesione. 

Maja
   Moderator

logario_ig
#11 Animator#

@mr_oma Jednak zmiany nie zostały wprowadzone. Jest jeszcze dużo produktów, które zostały z marką "inna (BigJigs)" zamiast "BigJigs Toys" np.: (EANy)

691621530948

691621530962

691621531082

691621531143

691621525005

itd. jeszcze ze 20 kolejnych ale nie chce mi się tego tu przepisywać.

Poprawcie to proszę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderator
Moderator

@logario_ig wskazane przez Ciebie oferty są zakończone. Czy możesz wskazać aktywną ofertę, w której jest niepoprawna nazwa marki? Zweryfikujemy to!

Monika
   Moderator

logario_ig
#11 Animator#

@la_nika To nie są numery ofert tylko EANy produktów z katalogu.

oznacz moderatorów