anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promowanie ofert niezgodnych z regulaminem.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zielone_witaminy
#9 Pomysłodawca#

Właśnie wyświetliła mi się reklama z Allegro Ads i nic w tym dziwnego, ale po kliknięciu okazuje się, że miniaturka, tytuł nie są zgodne z regulaminem i wprowadzają w błąd.

Miniaturka brak białego tła i na zdjęciu nie ma tego co kupujemy.

W opisie jest tylko wzmianka opakowanie zawiera 10 gram nasion. Ale tytuł nie mówi o nasionach. 

Czy coś się zmieniło i można teraz wstawiać takie zdjęcia? A jeśli nie to jak to działa. Adsy i promowane oferty nie są jakoś weryfikowane?

A może się mylę i z tą ofertą jest wszystko ok?

Numer oferty: 10114570784

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zielone_witaminy W kategorii Dom i Ogród > Ogród > Rośliny można pokazać towar "w kontekście użycia". Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Zielone_witaminy
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  w nawiązaniu do tej wypowiedzi wszystko zostało wyjaśnione. Więc mam kolejne pytania zasada wstawiania miniaturki z przedmiotem w kontekście użycia obowiązuje w określonych kategoria i z tego co wyczytałem kategoria supermarket tam się nie łapie, a w podkategorii Kiełki jest pełno miniaturek przedstawiających coś innego niż jest sprzedawane. Podam przykład i liczę na odpowiedź czy ta miniaturka jest zgodna z regulaminem w tej kategorii? Numer oferty: 9477727458

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zielone_witaminy Ta oferta była wystawiona w błędnej kategorii. Została już usunięta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Zielone_witaminy
#9 Pomysłodawca#

@nat_not, więc w tej kategorii panuje straszny bałagan, bo każdy wstawia tam co chce... Wyświetlają się nawet kiełkownice.  I trudno znaleźć to co potrzeba. Oferta która została wczoraj usunięta teraz znowu się wyświetla w tej samej kategorii. 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@Zielone_witaminy  miestety nie moge sie z Toba zgodzić. Zdjęcie w aukcji ( miniaturka także)ma przedstawiac oferowany przedmiot. Zauważ że WSZYSTKIE opakowania nasion przedstawiają ich efekt koncowy. Nie da sie zrobić zdjecia nasionom bez uszkodzenia opakowania a każdy kupujacy chce mieć opakowanie nieuszkodzone zwłaszcza kiedy waga jest w gramach.

Reasumując w przypadku nasion jeżeli zdjęcie np opakowania nasiona marchewki przedstawia marchewke a nie jej nasiona i dokładnie takie samo opakowanie otrzymuje kupujący to moim zdaeniem jest to w pełni zgodnie z regulaminem i nikogo w błąd nie wprowadza.

oznacz moderatorów
Zielone_witaminy
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  nie uzyskałem odpowiedzi, więc pytam jeszcze raz jak to u Was działa, sytuacja taka sama jak w wątku głównym podajecie powód usuwacie ofertę a ona wraca w takiej samej formie i tak do następnego zgłoszenia. Moim zdaniem miniaturka nie jest zgodna z regulaminem w obecnej kategorii, proszę o odpowiedź czy tak jest? Oczywiście pomijając fakt, że waszym zdaniem to kategoria nie jest właściwa.

oznacz moderatorów
VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Ciekawy temat 🙂

[edytowano]

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

aukcja 10114570784 - na zdjęciu jest oferta sprzedaży "wyrośniętej rzeżuchy". 

Natomiast przedmiotem sprzedaży są nasiona rzeżuchy - jest to niezgodne z regulaminem Allegro.

Wprowadza to w błąd kupującego. Co najgorsze - z tego co wiem, to w aplikacjach mobilnych wyświetla się kupującym produkt z katalogu Allegro - w tym przypadku to będzie "doniczka z rzeżuchą".  A kupujący otrzyma nasiona... Bo po co ma czytać opis przedmiotu..

Ale to jest tylko po prostu "malutki pryszcz".

A teraz spróbujcie sobie zgłosić aukcje sprzedawców wystawiających 100 - 350 tys. aukcji.

Wyszukajcie niezgodności z opisem, z regulaminem itp.... życzę powodzenia... 

Każdą trzeba zgłaszać indywidualnie. 

Dodatkowo - tacy sprzedawcy robią sobie z wyszukiwarki Allegro "Wesołe miasteczko" a Allegro i tak nic z tym nie robi. To jest "chore"... 

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-SERVICE Sprawę regulaminowej miniaturki wyjaśniłam w tym poście.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów