anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Propozycja nie do odrzucenia

mdrogeria
#21 Demiurg#

Biorąc pod uwagę wyraźny wzrost liczby zwrótów zauważyłem ,że w formularzu brakuje jednej opcji powodu zwrotu i dla przejrzystości proponuję dodać powód odstapienia o treści :

,, Zwracam nie potrzebne rzeczy , które zakupiłem dla uzyskania darmowej dostawy ,,

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Czemu nie odważyłeś się tego zgłosić jako pomysł?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas odpowiedź otrzymałeś od @ko_alka 

, a po krótce - formularz ,,zgłoś pomysł ,, jest bardziej  skomplokowany o szkoda palce obijać .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Hej, cześć. Dzięki za pomysł, ale na razie pracujemy nad innymi wdrożeniami dotyczącymi formularza zwrotów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja proponuje krótko i zwięźle

Bo tak

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria @kostas11 @serwis-texas @Client:44052296 @_Likos_ a ja się podepnę z takim czymś ( pytanie również do Was Ladies : @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ ). Zakup dwupaku ( przedmiotem zakupu jest DWUPAK , nie dwie sztuki tego samego przedmiotu), zgłoszony zwrot bez podania przyczyny, w wiadomości : dotyczy jednej sztuki. Jako bonus : EAN posiada dwupak, pojedyncze sztuki mają go przez producenta zaklejonego bo są przeznaczone TYLKO do sprzedaży w dwupakach. Czy można odmówić zwrotu?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@pinsplash  zdaje sie że zwrotu nie można odmówić. Ale można zwócić jeden grosz z adnotacją produkt zużyty - do utylizacji.

Dwupak to dwupak. Jeśli u mnie ktoś by zwrócil otwarta torebke nasion bo wysiał tylko połowe - zwróciłbym 1 grosz

Poza tym konsument może zapoznać sie z rzeczą tak jak robilby to w sklepie stacjonarnym. Tam dwupaków nie sprzedają na pojedyncze sztuki. Na tej podstawie można stwierdzić ze produkt zużyty w 100%- zwrot symboliczny.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pinsplash nie albo zwraca calośc albo nic. Produkt jako dwupak traktiwany jest jako całość odmawiasz zwrotu ponieważ kupujący nie odesłał całego produktu więc albo sobie odbiera na własny koszt to co odesłał albo odsyła drugą połowę. A z ciekawości czym ten dwupak jest?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pinsplash dekompletacja ,odmówić nie możesz  ,ale możesz ściachać zwrot nawet do 1zł 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash konsument może zwrócić, uszkodzone, używane, zdekompletowane, może wyjąć potrzebne części a resztę odesłać 😄  a Ty musisz to przyjąć i wycenić pozostałość, oddaj połowę i poczekaj jak ktoś inny zwróci połowę to będziesz miał 2pak 😄

Albo oddaj oddaj 25 % ceny bo nie jesteś w stanie tego sprzedać jako pełnowartościowy 2pak 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Teoretycznie nie można tego w ogóle sprzedać oddzielnie, bo produkt wg producenta jest dedykowany tylko do sprzedaży w dwupakach.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash ale wartość ma 🙂 i na tyle wyceń, nie ma co kombinować szkoda czasu, lepiej poświęcić go na wystawianie ofert na innych portalach 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash W tej sytuacji jak najbardziej możesz oczekiwać zwrotu kompletnego towaru.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów