anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę naprawić zgłaszany wiele razy błąd informacyjny o terminach

Pengano
#13 Ambasador#

Proszę nie zestawiać razem informacji "Dostawa Jutro" z ceną 3,99 za przesyłkę mini, które nie będzie dostarczona jutro. Ludzie tego nie rozumieją. Mam kolejny zwrot z powodu "nie dotarło na czas", choć paczka mini dotarła na czas. Przestańcie oszukiwać Kupujących. Macie napisać to jasno i czytelnie, czyli:

Dostawa Jutro od 12 zł
Dostawa 3,99 zł z terminem od 5 dni

 

Zrzut ekranu 2024-04-08 192920.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pengano Nie jest to błąd. Z wyświetlanych informacji wynika, że jest to dostawa "od 3,99 zł" nie "za 3,99 zł".

W formularzu dostawy i płatności wyświetlamy przewidywany czas dostawy dla każdego przewoźnika osobno: 

ko_alka_0-1712598296017.png

 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

To jest błąd i to poważny. Ja piszę o faktach, że Kupujący tego nie odbierają w sposób właściwy. Rozumieją zupełnie inaczej niż intencja autora, inaczej niż rzeczywistość. Rolą Allegro jest takie informowanie, aby zdecydowana większość użytkowników rozumiała właściwie co się dzieje podczas zakupu. Można pisać wprost czego dotyczy cena i czego dotyczy termin, tak aby było to odbierane właściwie już na ekranie głównym danej oferty.

Zestawienie ceny najtańszego transportu z najszybszym terminem jest błędem. Jeśli to celowe wprowadzanie w błąd, to postępujecie obrzydliwie, jeśli przypadkowe to jesteście nieprofesjonalni. Nie przetestowaliście tego, czy użytkownicy rozumieją to co im wyświetlacie.

Oczywiście może Pani sugerować tą odpowiedzią, że to użytkownicy są głupkami, ale to nie rozwiązuje problemu. Nie powinno się tak podle traktować ludzi. My jako Sprzedawcy wiemy, że to informowanie nie działa właściwie, mamy informację zwrotną, informujemy serwis o błędzie, a Wy to kompletnie ignorujecie.

Fakty są takie, że dużo Kupujących widząc stronę główną oferty sądzą, że dostaną paczkę jutro za 3,99 zł. Dalej klikają automatycznie bez dokładnego czytania i zastanawiania się. Tak, to ich wina. Ale jest możliwość i prosty sposób, aby takie pomyłki wyeliminować. Wasza niechęć do naprawiania takich błędów świadczy o ignorancji i nie liczeniu się z użytkownikami, bo jest to bardzo proste do korekty, tak aby było zrozumiałe dla każdego.

oznacz moderatorów

baldes
#9 Pomysłodawca#

Sam zakładałem podobny temat - mam złą wiadomość - w allegro nie ma nikogo kto by potrafił zrozumieć, że znaczna część kupujących ma wyłączoną funkcję myślenia i jak widzą na głównej stronie oferty, że przesyłka jutro to się tego trzymają a nie wnikają czy to "jutro" jest od czegoś uzależnione czy skąd się bierze. A później pretensje i negatywy bo przecież było wyraźnie napisane JUTRO - a wystarczyło by dopisać NAJSZYBSZA FORMA WYSYŁKI SPODZIEWANA W lub SPODZIEWANA DOSTAWA W. Ma być forma przypuszczająca nie twierdząca.

oznacz moderatorów