anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja za wysylke

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Witam. Moje pytanie jest pewnie nie pierwsze tego typu @allegro mam pytanie. Jak mam rozwijać sprzedaż na portalu jak za kabel warty 9.99 pobieracie opłatę 1.8 i dodatkowo za wysyłkę paczkomatem 1.6 dodatkowo trzeba doliczyć VAT itd... 

Nie opłaca się sprzedawać tanich produktów 😞 

Moje pytanie brzmi za co jest ta opłata za wysyłkę.?

Ja rozumiem że gdybym wystawił wysyłkę za 12 zł a zapłacił inpostowi 9zl to mój zarobek to 3 zł i wtedy bym rozumiał opłatę ale jeżeli płacę za etykietę 9zl i 9zl płaci klient gdzie tu mój zarobek ?

W czysty sposób przełożyliśmy dodatkowa opłatę na nas sprzedawcow

 

 

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Takich tematów jest i było tu wiele, albo ustaw nap kilka szt w paczce albo....trzeba na bazar.☹️

oznacz moderatorów

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Wiem że dużo było. Ale poważnie w tej chwili dopłacam do sprzedaży 😞 zobaczymy jak będzie na nowej platformie wchodzącej do PL

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Samego kabla za kilka złoty już się nie opłaca tu sprzedawać . Stwórz jakiś zestaw albo tak jak ci radzi @LEW433 rezerwuj sobie placyk na bazarku bo Allegro przestaje współpracować z drobnymi sprzedawcami ,dla nich liczą się tylko giganci ,nie ważne jakiej jakości mają towar ,ważne żeby był zbyt i zyski z prowizji.

oznacz moderatorów

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Tak tylko nie mam jak stworzyć zestawu bo ja tylko kable sprzedaje 😞 a jak stworzę zestaw z kilku kabli to też prowizja tańsza nie będzie 😞

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@TopkKable 

Jeśli chcesz, to przeczytaj tylko podsumowanie , a jak masz dużo czasu, to całość. A jednym zdaniem: allegro tak postanowiło i tyle.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@TopkKable Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś za przesyłkę brał 12 zł a wysyłał za 9. A kabla nie musisz sprzedawać za 9,99 możesz sprzedać za 12. Może sprzedasz mnie, ale więcej zarobisz. A poza tym nie musisz sprzedawać na Allegro.

oznacz moderatorów

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Nie mogę przesyłki ustawić za 12 bo stracę smarta! 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Najlepiej wystaw ten kabel za 40 zł to klient będzie miał darmową wysyłkę i jego zadowolenie wzrośnie oraz samo allergo będzie się cieszyło.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@TopkKable Coś za coś. Allegro nagania klientów smartem, ktoś za to musi zapłacić. Nie ma nic za darmo. Możesz zrezygnować ze smarta i ustalić swoje warunki wysyłki albo płać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Osobiście na wszystkich swoich kontach zrezygnowałem z tego smarta od kont zmusili sprzedawców do korzystania z wybranych przez siebie kurierów i dopłacania do nich po 4 zł . Teraz sprzedaje może nieco mniej ale zyski są te same .Smart to tylko fikcja darmowej dostawy jak klienci sami to zrozumieją to sami przestaną z tego korzystać .

oznacz moderatorów