anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizje

raf-comp
#10 Popularyzator#

Mam wrażenie że sprzedawcy są robieni przez allegro w jajo. Wysokość prowizji od sprzedaży jest dosyć wysokie. Nie kiedy wychodzi iż trzeba dopłacać do interesu. 

Pytam się użytkowników czy nie mają takiego samego odczucia. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Monika__L
#15 Entuzjasta#

I to od kilku dobrych lat. Przejrzyj forum

musisz skalkulować ceny tak by coś zarobić. Może być tak że jak podniesiesz to nikt nie kupi bo reszta będzie miała to samo taniej. Musisz więc mieć dostępnego taniego i dobrze marzowanegi towaru 

oznacz moderatorów

raf-comp
#10 Popularyzator#

Powróciłem powtórnie na allegro ale przez 5 dni przy zamówieniach średnio 15 allegro, zgarnęło ok 600 zł brutto podniosę ceny za wysoko to nie bardzo ktoś będzie chciał kupić bo gdzie indziej jest taniej. Koło się zamyka, trochę jest przegięcie, abonament + prowizja  wychodziła ładna kasa...

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Przejrzyj promowania wyróżnienia Ads i takie tam. Powyłączaj co się da bo ich algorytmy na allegro są kontrowersyjne 

oczywiście jeśli podniesiesz ceny to zmniejszyć liczbę klientów dlatego piszę o dostępie do towaru z dobrą marża. Jeśli inny sprzedający ma to samo w niższej cenie to albo godzi się na mniejszą marżę a chce nadrabiać ilością albo ma dostęp do lepszej hurtowni albo ma wszystko w nocie i nic na kalkuluje lecąc na żywioł 

oznacz moderatorów

raf-comp
#10 Popularyzator#

Nie mam włączonego Ads staram się nie włączać nic na allegro, na żywioł to chyba dureń ciśnie najlepiej w cenie zakupu 😄 bez marży. Okaże się po miesiącu ile wyjdzie dochodu w księgowości. Dla mnie jest to przegięcie, lepiej postawić swój sklep wrzucić produkty i jazda.. Wydać tylko na reklamę w necie w googlach ads etc. Nie zawsze można znaleźć tanią hurtownie. Za sprzedaż 365 zł allegro zabrało 58 zł z groszami. To istne przegięcie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może to marne pocieszenie ale są tacy co od takiej samej kwoty jak podajesz jeszcze więcej muszą oddać . 

oznacz moderatorów

raf-comp
#10 Popularyzator#

To co droga kategoria?? 

oznacz moderatorów