anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużony czas dostawy dla niektórych przewoźników

MAMY ROZWIĄZANIE!
Puzelek_pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli położyliście wszystkich co wysyłają pocztą polską i dpd. Wysyłam rzeczywiście w 24 godziny i odbiór w punkcie pp za 15 dni a kurier dpd za 9. Wytłumaczcie ten przypał bo pacjent z waszej infolinii tłumaczył, że to wynika z raportów, któe otrzymujecie od przewoźników. Tłumaczenie dość mętne.

oznacz moderatorów
199 ODPOWIEDZI 199
Pionteczek
#1 Nowicjusz#

dlaczego w dostawach wyświetla się dostawa dopiero po 28 grudnia

przecież mamy dziś środę 20, i można na jutro nadawac

oznacz moderatorów
ZIK-NT
#8 Zapaleniec#

Witam, czy Wan też allegro zaznaczyło że przesyłka dojdzie po świętach. U nas o 9-tej zmienili. Dla ciekawości na ich aukcjach nadal widnieje informacja że dostarcza jurto. Myślę że warto to zgłosić

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ZIK-NT ja mam dalej bo zadbałem o to zgodnie z informacją od allegro z 7 listopada 2023 r. 🙂

W okresie przedświątecznym godzina wysyłki tego samego dnia będzie najważniejszym czynnikiem, który będziemy brali pod uwagę przy wyświetlaniu przewidywanego czasu dostawy. Szczególnie w ostatnim tygodniu przed świętami, kiedy tylko sprzedający ze zweryfikowanymi godzinami wysyłki tego samego dnia u przewoźników, którzy mają krótkie czasy przewozu, będą mieli w swoich ofertach obietnicę dostawy przed świętami. Szczegóły w punkcie Jak długo będziemy wyświetlać oznaczenie o dostawie przed świętami.


________
Κώστας
oznacz moderatorów
ZIK-NT
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie, dziękuje za sugestie. Już zadziałałem. Pozdrawiam życząc spokojnych świąt i po świętach tego samego

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie , mnie nie zmieniło 

oznacz moderatorów
SWIATEKA_PL
#7 Wielbiciel#

dlaczeo np. ten sprzedawca ma czas na pojutrze a moje wszystkie aukcje mają 8 dni ?  :

https://allegro.pl/oferta/pellet-zwirek-dla-kota-krolika-swinki-15kg-jasny-13163524704

 

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzisiaj wrzuciłem kilka paczek do paczkomatu. Jestem ciekawy czy dojdą na jutro czy za 8 dni.

Dam znać jeżeli będą jeszcze istniały jakiekolwiek posty związane z tym tematem bo widać, że moderacja działa prężnie

oznacz moderatorów
yaronimo_pl
#8 Zapaleniec#

Suchajcie,
dodałem ORLEN paczka i inne ORLEN i pokazuje przynajmniej na pojutrze, więc lepiej. Dodatkowo opisałem w opisie że INPOST działa z dnia na dzień, więc jest trochę lepiej.

pozdrawiam Świątecznie

 

PS. mam dobrego programistę, także jak Allegro chcę poprawne algorytmy stosować i mieć pewność to proszę o kontakt. Piszemy takie algorytmy i programujemy na co dzień.

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@yaronimo_pl dziś dodawałeś Orlen Paczkę do cennika? Dodałam teraz u siebie, ale nadal pokazuje 8 dni...

oznacz moderatorów
yaronimo_pl
#8 Zapaleniec#

No widzicie, znalazłem dziurę w algorytmie, chciałem Wam pomóc podpowiadając i co? Poprawili błąd w algorytmie i już to nie działa :(.

teraz pokazuje 28.12

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SWIATEKA_PL Tak jak zapowiadaliśmy, w ostatnich dniach przed Wigilią informację o dostawie przed świętami będziemy pokazywać tylko w tych ofertach, w których wyświetlamy godzinę wysyłki tego samego dniahttps://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zamowienia-z-22-grudnia-twoi-kupujacy-moga-dostac-jeszcze-przed...

Tutaj artykuł z kompleksowymi informacjami na temat przewidywanego czasu dostawy przed świętami: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/przewidywany-czas-dostawy-w-twoich-ofertach-przed-swietami-0Aaw... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

tak mamy na koncie www_yesap_com taką deklarację i na aukcji info dostawa 27 środa, jak to się ma do waszej odpowiedzi? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@yesap_com A o jaką konkretnie metodę dostawy pytasz? Weźmy np. ORLEN paczkę. Zgodnie z deklaracją, paczkę wysyłasz w ciągu 24 godzin, czyli do jutra (21 grudnia). Czas przewozu ORLEN Paczki to 1 dzień, czyli mamy 22 grudnia. Kolejne dni to są dni weekendowe i świąteczne, paczka trafia do odbioru 27 grudnia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Szanowna Pani. Licząc zgodnie z Pani metodologią i informacjami Allegro mamy w tym przypadku od 21. Do 27 mamy 7dni. Allegro podaje 8.

Proszę o informację czy Allegro akcja świątecznych dostaw allegro, będzie działać w ten sposób że z każdym kolejnym mijającym dniem, będzie skracał się czas dostawy? Na przykład dziś w aukcji mam napisane że towar będzie za 8 dni u klienta. Rozumiem że jutro tj. 21.12, będzie to 7dni? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

Pytam konkretnie o paczkomaty, konkretnie o DPD konkretnie o wasze wysyłki Box coś tam

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@yesap_com Tak, jak Ola już wielokrotnie wspominała, obecnie wyświetlamy informację o dostawie przed świętami tylko w ofertach, w których wyświetlamy godzinę wysyłki tego samego dnia. Tutaj znajdziesz aktualność. Deklarację dostawy do 23.12 mamy tylko od Allegro One Kurier oraz InPost.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
cindercone
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Ok obecnie wyświetlacie.....i musieliście to wyświetlać 4 dni przed świętami?????

Wczoraj wrzuciłem w paczkomaty 3 przesyłki - wszystkie są w doręczeniu dzisiaj. Serio 8 dni?????

Dzisiaj wrzucam jedną jedyną (dzięki Waszym niezrozumiałym praktykom) , która sprzedała się wczoraj i zapewne jutro będzie w doręczeniu.

8 dni?

Serioooo?

oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

Na koncie yesap-com również jest zadeklarowany czas wysyłki tego samego dnia. Nie rozumiem jak się to ma do wysyłki w dni dzisiejszym lub jutro a informacji że towar dojdzie po swiętach. 

Z niecierpliwością czekam na informację 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@yesap_com to że masz zadeklarowany, a czy jest faktycznie i spełnisz warunki to inna sprawa wyświetla Ci się przed godziną graniczną napis zamów do X dostawa jutro ? czy przypadkiem teraz nie zmieniliście togo ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

Zależało Wam na waszych własnych wysyłkach Allegro One Box, zielony automat, Allegro One, Allegro One Punkt, Allegro One, Alegro dostawa na jutro i dziś. Mamy wszystkie włączone i wysyłamy na bieżąco, nie wiem jakim liczydłem wasz algorytm liczy. Po świętach wszystkie wasze metody dostawy u nas zostaną wyłączone. Zostaniemy przy DPD Inpost Pocztex oarz Orlenie. 

oznacz moderatorów