anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejście z moich zamówień na informacje pozakupowe zamiast do oferty na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie jaki jest sens tej zmiany z zamówień nie mogę w prosty sposób otworzyć oferty na allegro zamiast tego klikając w sprzedany przedmiot otwierają się bezużyteczne informacje pozakupować.
Komu to przeszkadzała i dlaczego zostało wprowadzone to w tak beznadziejny sposób?

Nie jestem w stanie aktualnie znaleźć informacji o stawce  VAT czy odszukać informacji widocznej jedynie w odpisie oferty, taka zmiana wydłuża przygotowanie ofert dwukrotnie muszę dla każdego przedmiotu wyszukać po numerze oferty kartę oferty w allegro aby przygotować dokument sprzedażowy i wyszukać przedmiot na magazynie.

oznacz moderatorów
115 ODPOWIEDZI 115
Tommy_82
#8 Zapaleniec#

Podłączam się pod pytanie. Czy to problem chwilowy, techniczny czy zmiana na stałe? Utrudnia to prace przy pakowaniu, wydłuża czas, nie można wejść szybko i sprawdzić aukcję. 

oznacz moderatorów
imprezator_com
#9 Pomysłodawca#

Podbijam temat i proszę moderatorów o rozwianie watpliwości: czy to chwilowy "defekt", czy stała zmiana. 

Od wejścia w szczegóły pozakupowe, "od zawsze" był dziubek (w widoku kompaktowym zamówień). Wejście w aukcję pokazywało screenshota. jesli to zmiana stała - w jaki sposób sprawdzić screenshota z aukcji, po tej zmianie?

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

zmiana która utrudnia pracę - nie wiem w jakim celu, żeby sprawdzić stany po zakupie trzeba szukać kolejno każdy produkt po nr oferty - kto to wymyślił

mam tylko nadzieję że zostanie przywrócona poprzednia wersja

oznacz moderatorów
_Game-Master_
#2 Obserwator#

Prędko nie przywrócą, na własne potrzeby zrobiłem sobie dodatek który po kliknięciu na numer oferty mnie do niej od razu przekierowuje, lepsze to niż nic.VCIqv55oyc.png

oznacz moderatorów
Zuzia_i_Czarek
#8 Zapaleniec#

Prosze o zmianę na stare. Po co zmieniać coś co działa?

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Też nie rozumiem tych wszystkich zmian. Dlaczego chcą komuś na siłę robić dobrze?

oznacz moderatorów
TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

Dołączam się do Państwa opinii, fatalna i niewygodna zmiana, która utrudnia wyłącznie pracę. 

oznacz moderatorów
Midora75
#9 Pomysłodawca#

tez mam ten problem bardzo to utrudnia pakowanie 😕 

oznacz moderatorów
Midora75
#9 Pomysłodawca#

przy pakowaniu chce widziec jaki przedmiot został sprzedany po co mi przekierowania na szczególy zakupu ??? jak bede chciał to se sam w to klikne. 

oznacz moderatorów
Midora75
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
TOMBUD95
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję że to jakiś błąd bo zmiana kompletnie beznadziejna. 

oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

dla mojej małej firmy jest to wydłużenie pracy z paczkami x2

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BlackStorkPC @Midora75 @meduza @TakaTabaka @Wilczekstepowy @Tommy_82 @imprezator_com @Zuzia_i_Czarek nie jest to błąd, a wprowadzona zmiana na stałe. 
Z obecnego widoku można przejść do informacji na temat oferty z momentu zakupu, klikając "informacje pozakupowe". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

to proszę mi powiedzieć jak mam w szybki sposób sprawdzić czy sprzedaż jest zakończona czy nie ,bo jest to dla mnie w ażne przy szukaniu na magazynie. no i w parametrach dodajemy kod nasz wewnętrzny do szukanuia produktów którego też nie mogę teraz szybko odczytać

oznacz moderatorów
Tommy_82
#8 Zapaleniec#

To jakiś żart!?

oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

jak klikniecie akcje / zwrot prowizji / tytuł aukcji to wchodzi po staremu . Ale i tak wiecej roboty...

oznacz moderatorów
autospecpol
#8 Zapaleniec#

nie no dramat ale dzięki chociaż za to "obejście "

oznacz moderatorów
TOMBUD95
#8 Zapaleniec#

Co na celu ma ta zmiana poza wydłużniem obsługi zamówień ?

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

przy sprzedaży

w Inofrmacjach pozakupowych nie ma linku do oferty

przy zakupie jest

jak rozumiem to jest celowe utrudnienie sprzedaży małym sprzedawcom

bo nie wiadomo po co to zostało wprowadzone

 

kto mądry i świadomy chowa informacje sprzedawcom

w celu ułatwienia im sprzedaży?

 

oznacz moderatorów