anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejście z moich zamówień na informacje pozakupowe zamiast do oferty na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie jaki jest sens tej zmiany z zamówień nie mogę w prosty sposób otworzyć oferty na allegro zamiast tego klikając w sprzedany przedmiot otwierają się bezużyteczne informacje pozakupować.
Komu to przeszkadzała i dlaczego zostało wprowadzone to w tak beznadziejny sposób?

Nie jestem w stanie aktualnie znaleźć informacji o stawce  VAT czy odszukać informacji widocznej jedynie w odpisie oferty, taka zmiana wydłuża przygotowanie ofert dwukrotnie muszę dla każdego przedmiotu wyszukać po numerze oferty kartę oferty w allegro aby przygotować dokument sprzedażowy i wyszukać przedmiot na magazynie.

oznacz moderatorów
115 ODPOWIEDZI 115
RED
#21 Demiurg#

po co to komu?

oznacz moderatorów
BlackRoseSklep
#8 Zapaleniec#

Dlaczego tego nie zamienicie miejscami? Zostawcie stary wygląd tak jak był, a to co chcecie wprowadzić podepnijcie pod ID oferty. Wtedy będziecie mieli swoją zmianę, którą uważacie za konieczną dla nas, a my przynajmniej nie będziemy się mylić klikając z przyzwyczajenia w tytuł, a nie ID. Naprawdę aż taką różnicę by wam zrobiła ta zamiana? Dla nas, jako sprzedających, to duża różnica, która utrudnia nam pracę.

oznacz moderatorów
Tommy_82
#8 Zapaleniec#

Dlaczego zatem dziś znowu mamy powtórkę z rozrywki z poniedziałkowej rewolucji?

Proszę o jak najszybszy powrót do starego rozwiązania, nie da się przy obecnym sprawnie pakować zamówień. Dodam, że poniedziałkowa zmiana spowodowała już co najmniej jedną pomyłkę przy pakowaniu zamówienia.

oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

Również przychylamy się do prośby kolegi wyżej, zmiana jest TRAGICZNA! wprowadza w błąd nie tylko klientów ale utrudnia prace! 

 

oznacz moderatorów
sirona_sieradz
#7 Wielbiciel#

Może jakiś rysuneczek - jak to zrobić? Dla mnie zmiana bez sensu , po złości dla mniejszych sprzedawców. 

oznacz moderatorów
marek197611
#10 Popularyzator#

Ciekawe, a jak sprawdzić jaki był czas wysyłki towaru po zakupie?????

Tego już zapomnieliście dodać. 

To co widzi kupujący nas nie powinno obchodzić,  ja chcę widzieć jaki mam czas na wysyłkę danego towaru!!!!

 

oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kiedy możemy spodziewać się informacji o czasie wysyłki z momentu w którym klient składał zamówienie. Chyba zdajecie sobie sprawę, że przez wasze terminy przewidywane musimy gęsto tłumaczyć się klientom, a w tej chwili nie możemy pokazać klientowi jaki faktycznie zadeklarowaliśmy czas wysyłki. 

oznacz moderatorów
SiedemGroszy
#8 Zapaleniec#

To jest tragedia. Ktoś kto wymyślił ta zmianę chyba nigdy nie robił paczek. Musi być możliwość kliknięcia i otwarcia oferty zakupionego przedmiotu w zamówieniu. Inaczej to wydłuża proces pakowania wielokrotnie, do tego naraża na błędy! Skąd mam wiedzieć czy np w danej ofercie zakończyła się liczba asortymentu? Przywróćcie poprzednią funkcjonalność. Musi być możliwość otwarcia karty zakupionego przedmiotu, po prostu musi.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@kostas11 w allegro nikomu się nie nudzi

to jest tylko nieudolna próba odkrycia tego to jest ukryte


głównym zarzutem do allegro jest ukrywanie informacji w zamkniętych okienkach

(pisał już o tym uokik)

to samo okienko wyświetla sie także Kupującym

 

w ten sposób allegro chce pokazać całość zawartej umowy wraz z zakładkami dostawa o sprzedawcy i itp w jednym miejscu - może ktoś prawnie zmusił do tego allegro

 

oczywiście wykonanie jest w stylu allegro

czyli kompletny bałagan bo ktoś zapomniał o treści oferty

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

W informacjach pozakupowych znajdziecie takie informacje z momentu zakupu:

  • datę i godzinę zakupu
  • nazwę i numer oferty
  • opis i parametry oferty
  • informacje o warunkach zwrotu, reklamacji i gwarancji.

W Waszej opinii brakuje tam informacji: czy oferta jest zakończona, czy aktywna, ile sztuk asortymentu zostało, czas wysyłki w momencie zakupu. 

Chcę przekazać zespołowi jakich informacji Wam brakuje, więc dajcie proszę znać czego jeszcze według Was brakuje w nowym wyglądzie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

Oprócz wymienionych mi brakuje łatwego wejścia w ofertę w celu szybkiego przywrócenia danego produktu na stan. (np w wyniku zwrotu, anulowania, nieopłacenia)
Zwyczajnie brakuje przejścia z listy zakupów na stronę produktu, którą możemy szybko edytować. Obecne odnośniki są bezużyteczne i utrudniły dostęp do użytecznych funkcji. 

oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

Najlepiej ,żeby po kliknięciu w tytuł oferty przenosiło do oferty jak wcześniej.

oznacz moderatorów
BrickTrek
#9 Pomysłodawca#

Mam oferty indywidulane, tzn. różne komplety na różnych ofertach. Po tej dobrej zmianie (pii…pii…pii k...mać…) muszę, wyszukać każdą ofertą w Moim asortymencie i kompletować 3 razy dłużej bo jakiś .... wpadł na genialny pomysł jak dokopać Sprzedawcą. Po jakiego grzyba mi "warunki reklamacji" w momencie kompletowania zamówienia?
Czy ktoś z geniuszy Allegro znajdzie tu choćby jeden pozytywny post w tym temacie? Na innych forach jest już burza po tej zmianie. Kolejna przesłanka by "polecać Allegro jako miejsce sprzedaży".
Chcieliście wkurzyć Sprzedawców, no to wam się udało.

oznacz moderatorów
rozik2
#11 Animator#

Czasu wysyłki danego towaru!

Jak Klient mnie zaatakuje, że miałem "Dostawa Jutro" a jestem pewien, że ten komunikat się nie wyświetlał, to jak mam mu to udowodnić?

Wprowadziliście takiego bubla, że nie wiem czy nie jesteście tego świadomi, czy nie chcecie tego widzieć.

Serio, poprzedni widok był czytelny dla obu stron transakcji.

Teraz? Teraz to jedno wielkie G.

Ilu jeszcze wkurzonych ma to tutaj napisać?

oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

Czas wysyłki jaki określił sprzedawca w momencie dokonania zakupu jest konieczny, 

oznacz moderatorów
servicecard
#9 Pomysłodawca#

Klikając w ofertę potrzebuję tej konkretnej oferty danego produktu - tak jak poprzednio, link do oferty z ilością, ceną i opisem a nie szczegółów całego zamówienia - to mogę sprawdzić gdzie indziej. Tak jak było poprzednio.

oznacz moderatorów
imprezator_com
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Dokładnie tego brakuje:

- czy oferta jest zakończona, czy aktywna,

- ile sztuk asortymentu zostało,

- czas wysyłki w momencie zakupu. 

- aktywnego linku do oferty z zakupu

Czyli brakuje wszystkiego co było w screenshocie. Stan 1:1 w momencie dokonania zakupu.

jesli już jednak zrezygnowaliście całkowicie z screenshota z momentu zakupu, dlaczego zdezaktywowano link do oferty, którą widzę, ale nie mogę się do niej szybko przenieść?

oznacz moderatorów
Ania20Pabianice
#7 Wielbiciel#

brakuje szybkiego przejścia do danej oferty

nie rozumiem tej zmiany,żeby po kliknięciu na każdy sprzedany przedmiot przenosił w to samo miejsce czyli szczegóły zamówienia , przecież opcja ta dostępna jest po kliknięciu na odnośnik szczegóły. bardzo proszę o przywrócenie poprzedniej funkcjonalności.

oznacz moderatorów
imprezator_com
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Komuś naprawdę się nudzi; po jednym dniu powrotu do normy, dzisiejszy dzień znowu oznacza burzę na wszystkich możliwych forach - wróciliśmy do pokazywania widoku pozakupowego, po kliknięciu na ofertę. 

Odpowiedź supportu:

"Ostanie zmiany, które były wprowadzone w zakładce Zamówienia - widok pozakupowy - zostały wycofane.


Na obecną chwilę zakładka powinna działać, tak jak wcześniej.

Przepraszamy za niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji."

- możemy sobie po raz kolejny wsadzić głęboko w czarną dziurę?

 

oznacz moderatorów
gryfus01
#8 Zapaleniec#

zmiana całkowicie bez sensu, znacznie wydłuża czas przygotowania przesyłki. Po co robić nowe jak stare w pełni wystarczało. 

oznacz moderatorów