anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejście z moich zamówień na informacje pozakupowe zamiast do oferty na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie jaki jest sens tej zmiany z zamówień nie mogę w prosty sposób otworzyć oferty na allegro zamiast tego klikając w sprzedany przedmiot otwierają się bezużyteczne informacje pozakupować.
Komu to przeszkadzała i dlaczego zostało wprowadzone to w tak beznadziejny sposób?

Nie jestem w stanie aktualnie znaleźć informacji o stawce  VAT czy odszukać informacji widocznej jedynie w odpisie oferty, taka zmiana wydłuża przygotowanie ofert dwukrotnie muszę dla każdego przedmiotu wyszukać po numerze oferty kartę oferty w allegro aby przygotować dokument sprzedażowy i wyszukać przedmiot na magazynie.

oznacz moderatorów
115 ODPOWIEDZI 115
gelek7
#9 Pomysłodawca#

Też to zauważyłem od wczoraj, moja praca się wydłuża, wcześniej jeden klik i jestem w ofercie, teraz muszę kliknąć w zamówienie, odszukać numer oferty, skopiować go i wkleić do wyszukiwarki... 😲 

oznacz moderatorów
motopartner10
#7 Wielbiciel#

Wejdź w akcje -> zwrot prowizji -> kliknij w tytuł ogłoszenia. Szybsza opcja niż kopiowanie w wyszukiwarkę według mnie.

oznacz moderatorów
gelek7
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, faktycznie szybciej 🙂 Przydałby się link z tytułu oferty lub numeru oferty.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@gelek7 szybciej przejdziesz przez ,, zwrot prowizji ,, .... to na mizerną pociechę , ale mam nadzieję ,że wrócą do poprzedniej opcji .

oznacz moderatorów
promolodz
#10 Popularyzator#

Czy ktoś z pracowników allegro sensownie wytłumaczył taką zmianę? 

Bardzo proszę o odpowiedź w jaki sposób ma to nam pomóc?

Dlaczego poprzednie rozwiązanie wymagało " naprawy"?

oznacz moderatorów
MULTICAR
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
TRIMARK_pl
#7 Wielbiciel#

Jeśli to zmiana na stałe to jest to tragiczne rozwiązanie.
Mam nadzieję, że dołożą jakiś przycisk z linkiem aby przejść do aktualnej oferty.


oznacz moderatorów
DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Pytanie jak w temacie, czy ktoś z allegro może przybliżyć sens dokonanej zmiany? czy jest jakaś opcja żeby z zamówienia przejść do aukcji produktu, który został sprzedany? 

oznacz moderatorów
Client:44459415
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  też chętnie się dowiem.

W jakim celu jest ta zmiana? Z pozycji zamówienia klikając na tytuł aukcji, przechodzę do szczegółów zamówienia, zamiast wejść na aukcję. W szczegółach zamówienia nie da się już dalej nic zrobić, poza wejściem na informacje pozakupowe. Zmienicie to z powrotem, po nowemu strasznie to utrudnia pracę.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DC43Sklep_pl @Client:44459415 aktualnie najszybciej przez ,,zwrot prowizji ,,

oznacz moderatorów
wielkieokazjepl
#7 Wielbiciel#

Można skopiować numer aukcji i w taki sposób się bawić.

Ogólnie straszne utrudnienie. Allegro bardzo prosimy o szybką zmianę na poprzednią wersję.

oznacz moderatorów
BlackRoseSklep
#8 Zapaleniec#

Już wróciło wszystko do normy u nas, mam nadzieję, że to nie chwilowy powrót... Wczorajsza zmiana była tragiczna. 😊

oznacz moderatorów
SiedemGroszy
#8 Zapaleniec#

brawo, błagam niech tak zostanie, wczorajsze pakowanie to był koszmar

oznacz moderatorów
shopitpl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

no nie wierzę 🤣 🤣 

oznacz moderatorów
BlackRoseSklep
#8 Zapaleniec#

No kurde bez jaj... 

oznacz moderatorów
uKowala
#8 Zapaleniec#

Jezu dlaczego oni utrudniają życie. Mieli wycofać tę zmianę i wrócić do starego.

 

oznacz moderatorów
TOMBUD95
#8 Zapaleniec#

Nawet nie umieją odpowiedzieć na pytanie po co ta zmiana, komu ona jest potrzebna i co ma dać ?  Co za uparciuchy !

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TOMBUD95 Rozumiem Twoje zdenerwowanie, nikt nie lubi zmian — ale mamy nadzieję, że uda Wam się przyzwyczaić.

O powodach pisałam wyżej: dążymy do ujednolicenia tego, co widzą Wasi klienci i tego, co widzicie Wy. Teraz są to same informacje, które kupujący mogą sprawdzić w zakładce Moje zakupy w Szczegółach zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie ta zmiana jest zbędna, ale uważam, że Allegro to fajnie rozwiązało. Wprowadzili oczekiwaną przez siebie funkcjonalność, ale dostosowali się też do sugestii sprzedawców wprowadzając wygodne przekierowanie. I wilk syty i owca cała. A szybko nauczymy się klikać troszkę niżej 🙂 

oznacz moderatorów