anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24 -miesięczna kpina allegro i chwila cierpliwości

wektorek
#7 Wielbiciel#

Przelewy24 - miesięczna kpina allegro.

Miesiac czasu boksuje się z Allegro poprzez maila z aktywacją przelewy24.Od miesiąca

, po spełnieniu wszystkich wymagań łącznie z dowodem osobistym, danymi itp itd piszą że proszą o chwilę cierpliwości.od miesiąca.dzisial otrzymałem maila że pracują nad przywróceniem wszystkich możliwości wypłat.zmiana narracji opcji wypłat dalej brak- nieaktywne

od miesiąca nie mogę wypłacić środków które są na p24.

macie też taką jazdę?

w jaki inny sposób wyplacic środki.

czy to nie jest jakaś kpina i obracanie moimi środkami - może jakieś ustawowe odsetki się należą za przetrzymywanie środków.

poprosze o pomoc

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Oj z tym niektórzy przepychali się m-cami a niektórzy to nawet rozwiązali umowę z Allegro żeby odzyskać środki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie , przeprowadzałem w tym roku ponowną weryfikację , wszystko trwało 3 dni bez blokady wypłat .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wektorek widzę, że napisałeś do nas kolejną wiadomość w tej korespondencji, ale wyjaśnienie Twojej sprawy wciąż trwa. Niestety nie możemy tego przyspieszyć, bo sprawa leży w tej chwili po stronie Przelewy24. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wektorek
#7 Wielbiciel#

Ola,skoro wszystko proceduralnie,kwitowo,dokumentowo,wplatowo zrobilem i nie ma co dd tego obiekcji przeczytaj prosze post powyzej i rozwiej watpliwosci moje.

jezeli jak piszesz problem jest po stronie p24 przegsieguj moje naleznosci na standardowa opcje wyplaty i wtedy moge czekac.na chwile obecna mam zabkokowane moje srodki do wyplaty a to nie jest biznesowo ok.Nie uwazasz?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wektorek przeczytałam uważnie Twój post i przepraszam, że tyle to trwa, ale tak jak pisałam wyżej, w Twojej sprawie ściśle współpracujemy z operatorem płatności. Nawet gdybym bardzo chciała nie zajmujemy się tutaj księgowaniem Twojego salda do wypłat. Zajmuje się tym zespół dedykowany takim operacjom, więc Twoja sprawa jest w najlepszych rękach i wkrótce powinna się wyjaśnić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wektorek
#7 Wielbiciel#

Pani Olu.Mam nieopłacone konto allegro.dzisiaj dostałem informację o możliwości zablokowania sprzedaży.
Jak się ma ta informacja do dalszego blokowania moich środków na koncie przelewy24.

Wy możecie przetrzymywać moje środki i macie prawo do blokowania sprzedaży a ja nie mam żadnych praw do moich środków.

poprosze o kompensatę mojego zobowiązania finansowego wobec allegro z moimi blokowanymi środkami do wypłat.

oznacz moderatorów

wektorek
#7 Wielbiciel#
Jezeli sytuacja do dnia jutrzejszego nie ulegnie zmianie bede zmuszony wyslac oficjalne wezwanie do zwrotu przetrzymywanych srodkow bez podstawy prawnej oraz skierowac sprawe do radcy prawnego i na droge sadowa co wygeneruje Panstwu dodatkowe koszty.
Niestety moja cierpliwosc sie w tym momencie wyczerpala.
Ponownie wzywam do natychmiastowego zwrotu srodkow poprzez przelewy24 lub przelania ich na rachunek wskazany w ustawieniach allegro.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wektorek Twoja sprawa jest dla nas priorytetem, konsultujemy ją z zespołem eksperckim. Przepraszamy za czas oczekiwania i prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wektorek
#7 Wielbiciel#

Zgodnie z poprzednim moim postem czekam na rozpatrzenie sprawy do dnia jutrzejszego.

następny krok to wezwanie, informacja do US , UOKIK, RPK oraz do Onet,WP jako artykuł o Państwa działaniu i obracaniu moimi środkami poprzez ich nieuprawnione przetrzymywanie.

oznacz moderatorów

wektorek
#7 Wielbiciel#

przelewy24 aktywne.dziekuje.

oznacz moderatorów