anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przenoszenie produktu do innej kategorii.

sweet_land
#7 Wielbiciel#

Witam.

W zeszłym tygodniu jeden z moich produktów z kategorii spożywcze został przeniesiony do kategorii smakołyki dla zwierząt. Chodzi o produkt:

https://allegro.pl/oferta/karmelowy-przysmak-80-g-9614910694

Po interwencji przywrócono go do odpowiedniej kategorii. Dzisiaj problem się powtórzył. Co tydzień będę teraz pisał interwencję, aby produkt przenieść do poprawnej kategorii, bo allegro wie lepiej, że co dobre dla ludzi, bez wątpienia może być też dobre dla zwierzą. Ale zapewniam, ja nie sprzedam żadnej sztuki, a pies, który ewentualnie by je otrzymał, też nie byłby szczęśliwy.

Co zrobić, żebyście co tydzień nie przenosili produktu do błędnej kategorii?

Pozdrawiam

Łukasz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sweet_land przepraszam Cię za tą sytuację! Zgłosiłam to i oferta jest już ponownie w kategorii przekąsek dla ludzi 😉 Natomiast proponujemy przenieść ją do jeszcze innej kategorii to jest: 
Supermarket > Produkty spożywcze > Słodycze, przekąski, desery > Cukierki i draże.
Czy takie rozwiązanie Ci odpowiada? Wiążą się z tym dwa plusy: w tej kategroii (cukierki i draże) jest mniejsza prowizja, niż w "pozostałe" i pozwoli to uniknąć ponownych automatycznych przenosin oferty w przyszłości.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sweet_land
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wiadomość.

Czy zatem mogę Państwo przenieść ofertę do wskazanej przez Panią kategorii?

Pozdrawiam

Łukasz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sweet_land oczywiście 🙂 Już piszę do działu, który się tym zajmuje i oferta zostanie przeniesiona. Dziękuję i pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów