anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas dostawy przed świętami - sprawdź!

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Trwa gorący przedświąteczny okres, dlatego przypominamy o artykule dotyczącym przewidywanego czasu dostawy przed świętami.

W tekście znajdziecie między innymi informacje o:
👉wyświetlaniu oznaczenia o dostawie przed świętami,

👉weekendowych podjazdach przewoźników,

👉funkcji Wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja,

👉wydłużeniu czasu dostawy w ofertach, jeśli macie opóźnienia,

👉przewidywaniu liczby przesyłek, które jesteście w stanie nadać jednego dnia,

👉ustawieniach godziny wysyłki,

👉godzinie wysyłki tego samego dnia,

👉wykluczeniu oceny sprzedaży związanemu z opóźnieniami po stronie przewoźnika,

👉oznaczeniu o dostawie przed świętami w ofertach.


Dodatkowo w artykule dostępne są również:
👉nagranie webinaru,

👉spis przydatnych tekstów,

👉FAQ.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

do którego dnia wliczacie "wysyłka tego samego dnia"? innymi słowy? Jaki jest ostatni dzień na "poprawę" sobie statystyk? poniedziałek 18.12?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dla mnie te wszystkie "czasy" wskazywane przez Allegro można sobie wsadzić dokładnie między 4-ry litery.

Ja mam ustawiony teraz termin 1 dzień, a na bieżąco wysyłam wszystko, co zdążę spakować do podjazdu kuriera - jest dobrze, bo z powodu dużej ilości paczek przyjeżdżają po południu.

Allegro polecony - najgorsza przesyłka, w/g umowy Allegro z PP i info na stronie Allegro - ta przesyłka nie ma zagwarantowanego jakiegokolwiek terminu dostawy, kompletnie nic, jedynie info, że po 30-tu dniach można składać reklamacje.

Odnośnie czasu dostaw - nawet nie wiem co się klientom wyświetla. Ale mam już telefony od kupujących, którzy pytają czy faktycznie czas dostawy wynosi 7 czy 8 dni. To jest chore...

A ja im tłumaczę - jak zdążę zapakować, to wysyłka dziś, jak nie - to jutro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Dokładnie dlatego wyżej pytałam, czy wyliczenie czasu dostawy dla PP tydzień to nie błąd. W innym wątku opisałam moje przedświąteczne tegoroczne doświadczenie z PP (paczki 4 dni wcześniej) a paczkomat 3 dni wcześniej. Wiadomo, że w tym okresie każdy przewoźnik spina się jak może np InPost u mnie w małej mieścinie podjeżdża w sobotę i niedzielę kilka razy do paczkomatu. Po prostu allegro swoje a rzeczywistość swoje jak zawsze 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@maxr01 

to jeszcze nic

szykuj się na awantury typu "miałem otrzymać towar po 8 dniach, a doszedł szybciej"

i dopiski typu - nie odbiorę go, sprzedawca oszust, nie ma mnie w domu, mam urlop i itp

 

@nat_not Gdzie w regulaminie allegro jest zapis, że allegro może ręcznie ingerować w podawane terminy dostaw lub im późniejszy podasz czasy wysyłki to wyświetlana data dostawy wzrośnie nie liniowo tylko logarytmicznie?

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@nat_not Czy do statystyk wysyłki tego samego dnia będą zaliczone wysyłki również z wtorku 19.12?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Dlaczego ten dzień miałby być wyłączony ze statystyk? Jeśli chodzi Ci o oznaczenie dostawy przed świętami, sprawdzamy dane za ostatnie 28 dni, czyli ten okres cały czas się zmienia. 19 grudnia ostatnim dniem okresu weryfikacji będzie 18 grudnia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

czemu w dalszym ciągu nie ustosunkowaliście do screenów wysłanych przez mdrogeria ? 

oznacz moderatorów