anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przypadkowe skojarzenia

Promerco
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałem zadać pytanie. Dlaczego gdy wystawiam aukcję z produktem własnej marki, jest on automatycznie kojarzony z niektórymi listami Allegro? To jest mój identyfikator produktu: 15477079479, zdarzyło się to 3-4 razy, daj nam znać, w czym tkwi problem.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Cześć. "Oferta jest kojarzona z listami" - czy masz na myśli połączenie oferty z produktem? 

Na Allegro oferty powinny być łączone z produktem w Katalogu. Jeśli oferta została połączona automatycznie z Katalogiem, to oznacza, że mają wspólne parametry. 

Jeśli to nie jest produkt, który oferujesz, to utwórz swój własny produkt na podstawie kodu EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

Stworzyliśmy własne kody EAN, a Allegro automatycznie dołączyło do naszej aukcji z kimś innym, włożyliśmy wiele wysiłku w tworzenie aukcji, gdy tylko mogliśmy połączyć się z aukcją. Dlaczego?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Przyglądam się ofercie i produktowi i wygląda na to, że parametry się zgadzają — co według Ciebie wymaga poprawy? Możesz zgłosić te błędy: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/a1636dda-b3ab-44b6-828d-0c844436c612 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Promerco Ponieważ Allegro stworzyło katalog produktów, działa on tak jakby każde lajno powiązać z każdym zwierzęciem, czyli wszyło totalne lajno.

oznacz moderatorów